Spellforce 2: Heroes Edition
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Kód produktu: 12567
 • Příběh oblíbeného mixu RPG a strategie Spellforce 2 navazuje na předchozí velmi volně a s pětiletým odstupem. Samozřejmě se v jeho rámci setkáte s některými známými rasami i hrdiny. Na první pohled je možná ani nepoznáte, neboť se tvůrci jali použít nový engine a zdokonalit i grafickou stránku svého díla. Hratelné frakce jsou ve Spellforce 2 tři - The Realm (tvořená lidmi, elfy a trpaslíky), The Clans (orkové, trollové a barbaři) a The Pact (temní elfové, gargoylové a stínové). Každá frakce bude mít jezdectvo, pěchotu i vzdušné jednotky. Nechybí ani ohromní titáni se speciálními schopnostmi. Navíc zde jsou ještě obléhací jednotky. Dále se ve hře setkáte se dvěma počítačem řízenými rasami - Undead a Beastman. Velmi výraznou součástí Spellforce 2 tvoří multiplayer. Vedle Skirmish módu a kampaně se můžete těšit také na kooperativní mód (zahrnující speciální kooperativní kampaň). K dispozici jsou mapy (30) pro Player versus Player, Player versus AI Player i Player versus Monster typy hry.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Komplet her obsahuje: Spellforce 2: Shadow Wars a datadisk Spellforce 2: Dragon Storm za cenu jedné hry.

  Příběh oblíbeného mixu RPG a strategie Spellforce 2 navazuje na předchozí velmi volně a s pětiletým odstupem. Samozřejmě se v jeho rámci setkáte s některými známými rasami i hrdiny. Na první pohled je možná ani nepoznáte, neboť se tvůrci jali použít nový engine a zdokonalit i grafickou stránku svého díla. Hratelné frakce jsou ve Spellforce 2 tři - The Realm (tvořená lidmi, elfy a trpaslíky), The Clans (orkové, trollové a barbaři) a The Pact (temní elfové, gargoylové a stínové). Každá frakce bude mít jezdectvo, pěchotu i vzdušné jednotky. Nechybí ani ohromní titáni se speciálními schopnostmi. Navíc zde jsou ještě obléhací jednotky. Dále se ve hře setkáte se dvěma počítačem řízenými rasami - Undead a Beastman. Velmi výraznou součástí Spellforce 2 tvoří multiplayer. Vedle Skirmish módu a kampaně se můžete těšit také na kooperativní mód (zahrnující speciální kooperativní kampaň). K dispozici jsou mapy (30) pro Player versus Player, Player versus AI Player i Player versus Monster typy hry.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Martib Schovanec

   Demogorgon: a proc by jako nemela fungovat? Kdyz funguji samotne prodavane za vyssi cenu, tak za nizsi fungovat asi nebudou ... :))

  • Demogorgon

   opravdu zvlastni nabidka skoro neodolatelna. Doufam ze za takto nizkou cenu bude tato hra fungovat.

  • Tumus

   hej potrebuju help kdyz nainstaluju Spellforce 2 a chci to spustit tak mi to napise "Prosím vložte originální CD/DVD." a pritom to mam tady z tohohle objednane co s tim je?

  • Narmer

   ujety to neni :) nekdy se takove veci delaji, je t ostejne jako hra ktera je prodavana za 999kc a pak se zaradi napr cd-projektem do EXtra klasiky a pak stoji 199kc, ale baleni ktere jeste nenesou nazev extra klasika stale stoji stejne..

  • rofled

   Dobrý den, jen se chci zeptat co je to za kravinu,,, spellforce platinum prodavate za 900,- a tady je spellforce platinum a spellforce 2 za 500,-. nezda se vam to nejak ujety?

  • naydan

   dobrý deň. chcem sa spýtať, či má táto výhodná ponuka nejaký háčik alebo či je nejak časovo obmedzená. pýtam sa len zo zvedavosti, lebo ja fakt veľmi výhodná. za skorú odpoveď vopred ďakujem.

  • narg

   dobry den, mohu se zeptat, jak je toto ditribuovane na pocet medii ? je to na 1dvd nebo 5cd/dvd ?? (jen pro informaci)

   dekuji.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti
shadowoftheeldtree, soulsborn
disnyelorcana, , karetnihra, sberatelskakaretnihra
roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok