Spellforce Universe
PC

99
Nákupem získáte 4 kredity
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 13465
 • Příběh oblíbeného mixu RPG a strategie Spellforce 2 navazuje na předchozí velmi volně a s pětiletým odstupem. Samozřejmě se v jeho rámci setkáte s některými známými rasami i hrdiny. Na první pohled je možná ani nepoznáte, neboť se tvůrci jali použít nový engine a zdokonalit i grafickou stránku svého díla. Hratelné frakce jsou ve Spellforce 2 tři - The Realm (tvořená lidmi, elfy a trpaslíky), The Clans (orkové, trollové a barbaři) a The Pact (temní elfové, gargoylové a stínové). Každá frakce bude mít jezdectvo, pěchotu i vzdušné jednotky. Nechybí ani ohromní titáni se speciálními schopnostmi. Navíc zde jsou ještě obléhací jednotky. Dále se ve hře setkáte se dvěma počítačem řízenými rasami - Undead a Beastman. Velmi výraznou součástí Spellforce 2 tvoří multiplayer. Vedle Skirmish módu a kampaně se můžete těšit také na kooperativní mód (zahrnující speciální kooperativní kampaň). K dispozici jsou mapy (30) pro Player versus Player, Player versus AI Player i Player versus Monster typy hry.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Kolekce obsahuje původní hru SpellForce: The Order of Dawn + datadisky The Breath of Winter a Shadow of the Phoenix. Dále druhý díl SpellForce 2: Shadow Wars + datadisk Dragon Storm.

  Příběh oblíbeného mixu RPG a strategie Spellforce 2 navazuje na předchozí velmi volně a s pětiletým odstupem. Samozřejmě se v jeho rámci setkáte s některými známými rasami i hrdiny. Na první pohled je možná ani nepoznáte, neboť se tvůrci jali použít nový engine a zdokonalit i grafickou stránku svého díla. Hratelné frakce jsou ve Spellforce 2 tři - The Realm (tvořená lidmi, elfy a trpaslíky), The Clans (orkové, trollové a barbaři) a The Pact (temní elfové, gargoylové a stínové). Každá frakce bude mít jezdectvo, pěchotu i vzdušné jednotky. Nechybí ani ohromní titáni se speciálními schopnostmi. Navíc zde jsou ještě obléhací jednotky. Dále se ve hře setkáte se dvěma počítačem řízenými rasami - Undead a Beastman. Velmi výraznou součástí Spellforce 2 tvoří multiplayer. Vedle Skirmish módu a kampaně se můžete těšit také na kooperativní mód (zahrnující speciální kooperativní kampaň). K dispozici jsou mapy (30) pro Player versus Player, Player versus AI Player i Player versus Monster typy hry.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Melíšek

   Dobrý den,
   měl bych dotaz, vlastním Spellforce Universe od Vás a mám problém první díly Spellforce šli bezchybně vše v pořádku. Začal jsem tedy hrát spellforce 2 Gold a bohužel mi hra padá a nedá se tak vůbec hrát. Nevíte čím to je ? Aktuální patch mám a zkoušel jsem i restartování. Jsem z toho zoufalý a proto prosím o pomoc. Můj PC je ASPIRE 7750G
   Grafika : AMD RAdeon HD 6850 a můj operační systém je Win 7 64bit. Předem děkuji za odpověd

  • Haskeer

   Zdravím,
   měl bych dotaz, jestli je i ta dvojka s datadiskem v češtině. U jedničky jsem si jist že je.

  • Marshall

   Může někdo z obchodu říci, kdy bude hra k dostání? Děkuji.

  • Omar

   Ja bych si na tohle nestezoval, je to super akce. Spis by me zajimalo, kdy to bude opet k dostani.

  • Gerid

   sf2 se prodava za 500, datadisk k nemu taky za 500 a tady jsou dohromady i s sf1+datadiskami za 600, trochu divny ne

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok
residentevil, jillvalentine, sberatelskesochy
bradavice, skolacarakouzel, harrypotter
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, sberatel