Spells of Gold
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10531
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Hra je zasazena do velmi rozsáhlého fantasy světa, obývaného elfy, trpaslíky, nemrtvými a dalšími bytostmi. Tento svět se sestává z několika států, které jsou uzavřené ekonomické a politické systémy. Hrdina má možnost přesunout se z jednoho státu do druhého pomocí speciálních Portálů. Jeho hlavní činností je obchod, neboli nakupování zboží v jednom městě a jeho prodej nebo výměna v městě druhém. Pro tento úřel má Hrdina Magický vak, který mu umožňuje přenášet velkou spoustu zboží. RPG kombinované s prvky obchodních her. Nelineární příběh umožňuje hráči zopakovat si hru z nové perspektivy. Obrovský svět obývaný stovkami fantay bytostí. Hlavní postava nemá žádný limit na zkušenost - můžete získat kolik schopností a dovedností chcete. Výběr ze 2000 tybu zbraní a zbroje. Široká paleta kouzel a lektvarů, které vám usnadní vaši cestu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Rad

   Ahoj lidi. Koupil jsem to ze zvědavosti kvůli velice rozporuplným reakcím a můžu zatím konstatovat, že je to fakt docela pakárna. Hraju několik hodim a pořád musím dělat pošťáka, abych získal nějaké prachy. Pořád pendluju mezi 5 skoro nachlup stejnými osadami které si říkají města a pořád slyším stejnou hudbu. Asi mě z toho brzy odvezou. Dá se to hrát, ale když srovnám zábavnost této hry s většinou jiných her, tak tohle fakt neobstojí. Všechno je zde hrozně na dlouhé lokty. Možná, že se to časem zlepší, ale problém je v tom, že to většinu lidí přestane bavit, než se někam dopracují.

  • Rad

   Lidi, jestli to někdo ještě hrajete, prosím, napište tady své další názory na tuto hru. Díval jsem se na anglické servery a někteří tuto hru naprosto odepisují, ale naopak některým se dost líbí. Tedy velmi rozporuplné reakce. Tak bych fakt rád věděl, jestli to stojí za to koupit, nebo se hra stane pouze dalším ležákem v mé skříni. Z toho co zde bylo dosud napsáno se zdá, že to vůbec není špatné.

  • Kovis

   Tak to hraju asi 14 dni a musim souhlasit s predchozim prispevkem, zrout casu :o)
   Ale dobra nenarocna zabava

  • pol

   Zatim v zacatcich, ale libi se mi. Lokace jsou hodne podobny, ale za ty prachy. Zatim jsme to zkouseli hrat 2 a docela nas to chytlo. Oba jsme spadli na temnou cestu, tak by mne zajimalo jestli je nejaka svetla :-) Je to hroznej zrout casu.

  • Gork

   co to je za hru

  • Gork

   cau obi

  • ObiSkyWalker

   Taky zatím ne. Rád bych slyšel něčí názor na tuto hru :)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Mně osobně se líbí rozmanitost příběhu. MNoho možností, jakou cestou se vydat (obchod, magie, boj), úkoly a mnoho světů na prozkoumání.
  • Ze začátku je to pořád to stejné a trvá dlouho, než se dopracujete dál. Poton se zase na vás nahrne mnoho informací najednou.

  Když má někdo trpělivost přečkat dlouhý začátek, tak se potom ponoří do skvělé hry.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows