Splinter Cell: Blacklist
X360

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, Taktické
 • Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě. Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala teroristické ultimátum s názvem Blacklist. Jedná se o smrtící odpočet v podobě sílících teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher stojí v čele nově vytvořené jednotky Fourth Echelon. Jedná se o tajný útvar zodpovídající se pouze prezidentu Spojených států. Sam musí se svým týmem tyto teroristy najít a zlikvidovat, než se odpočet Blacklistu dostane na nulu. Sam se vrací se svou taktickou vestou a brýlemi a je ještě více smrtící, než kdy dříve. Je jediným tajným agentem s oprávněním pracovat nad rámec zákona. K vyslýchání nepřátel používá nemilosrdné techniky, které mu pomohou dostat se k informacím nezbytným pro zastavení příštího útoku Blacklistu. Sam pronásleduje teroristy ve všech koutech světa a létá z exotických končin do amerických měst a závodí s časem, aby zjistil, kdo za Blacklistem stojí. Ohromující hratelnost je ještě umocněna animacemi vytvořenými technikou motion capture, které dotvářejí filmový zážitek.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Nik

   Dnes oznameno ze bude tato hra s CZ tit.

  • ccirko

   Nic jiného než další bomba, která bude u mě s dalšími hrami :D

  • Kurt22

   proc tu neni PC verze, ostatnich obchodech jsou předobjednávky.

  • [Crash]

   Supeeeeeeeeeeeeeeer ta ktohle bude bomba !!!! Konečně akce někde v Afganistanu nebo kde to je...

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 8/10

Povedený přírůstek do rodiny úspěšných stealth akcí, kde si dosyta užijete přechytračení spousty nepřátel s pomocí parádních agentských gadgetů.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Splinter Cell:Blacklist určitě není špatnou hrou.Příznivce předchozího dílu určitě potěší a bude je bavit,ikdyž je trochu více zaměřený na stealth.Má líbivou grafiku a poměrně dobrý příběh.Bohužel už je to moc velký odklon od původních dílů a ten kdo čekal návrat ke kořenům tak ruce pryč.Všichni ostatní směle do toho!  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Kdo miloval,miluje,a vždy milovat bude pořádnou "Stealth akci" tak je opět na správné adrese,a i když vás pozlobí ta strašná grafika a nedosolené animace tak vás určitě bude hra bavit a o to přece jde. A i přes krátkou "Kampaň" zde máte fůru nepovinných misí "4E" které vypadají sakra dobře.

stary sam je zpět
v budoucnu těšeny na nove dily