Star Trek: The Video Game
PC

(4x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
 • 299 Kč
  Není skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Hra nás zavede do příběhu druhého filmu Star Trek, kde se posádka Enterprise vrací domu, aby nalezla klid a mír, místo něj však nachází zdemolovanou flotilu i hodnoty, za které posádka bojovala. Svět je v krizi a za ní stojí hrozba z vlastních řad. Poznejte vesmír, poznejte Enterprise a její posádku. Opravdové dobrodružství právě začíná.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Killer

   Dostanu tady ke hre take DLC Officers pack?

  • Dipsi

   Marek Tvrdý - Aspoň nějaká dobrá zpráva :)

  • Marek Tvrdý

   Dipsi - tak nakonec to můj programátor překonal a mám anglické texty (hra už je na Steamu). Ale nemám nikoho, kdo by pomohl s překladem a sám na to teď nemám čas. Více viz RPGcestiny.cz

  • Dipsi

   Marek Tvrdý: Marku, čeština na The Darkness 2 je! Ale škoda, že čeština na tuto hru nebude oficiální, snad bude neoficiální, ale to čekat nebudu.

  • Marek Tvrdý

   Jelikož je hra postavena na Evolution engine použitém v The Darkness II, tak neoficiální lokalizace s velkou pravděpodobností nikdy nevznikne. Bohužel. Docela jsem se na ten překlad těšil.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Ta hra je neskutečně nudná. Váš parťák spíše překáží než pomáhá. A občas mám pocit, že bojuji spíše se samotnou hrou než proti nepřátelům. Jako fanoušek Star treku jsem dost zklamán.

Už před vydáním bylo jasné,že videoherní Star Trek nebude kdovíjaká pecka.Hry podle filmů to měli,mají a zřejmě vždycky budou mít těžké a vlastně se od nich nečeká nic jiného než,že jen mile překvapí což se většinou nestává a většinou jsou z toho průměrné tituly,které za půl roku koupíte ve výprodeji za 2 stovky a nejinak je tomu i v případě Star Treku.Na hře je hodně znát,že se snažila inspirovat od veleúspěšné série Mass Effect.Snaha o filmové Cut scény,rozhovory apod.to vše tu najdete.zatímco v případě zmiňované trilogie to vše fungovalo na jedničku a při sledování dechberoucích filmečků jste si místy připadali,že sledujete vysoko rozpočtový Scifi snímek se vývojáři Star treku ani nepřiblížili.Grafika je škaredá,Cut scény nudné,přestřelky zaostávají a o podivně vypadajících nepřátelích se raději zmiňovat nebudu,jelikož Reapeři z Mass Effectu jednoznačně dominují a nějací"oslizlí dinosauři" jim nemohou konkurovat.Tahákem měl být výběr mezi 2mi postavami a to jest mezi Kirkem a Spockem.Je vlastně úplně jedno koho si zvolíte váš parťák se od vás neliší a nemá žádné jiné schopnosti než máte vy a navíc vám absolutně nepomáhá(já osobně musel hodně dlouho čekat než se milostpán Spock rozmyslel a pomohl mi vylézt do šachty.Hru celkově hodnotím jako velice podprůměrnou a není to tím,že nejsem fanda filmu či seriálu u hry vždy bývá nejdůležitější hratelnost a taky pasáže kde vás něco zaujme.Hra nemá dobré ani jedno.

Určitě doporučuji. Myslím si, že mnoho redakcí trošku přehání se špatným hodnocením této hry (nebo já možná nejsem tak náročný) Možná jen konec je trochu suchý, ale dá se to přehlédnout. Grafice mohli vývojáři taky malinko přidat, ale mnoho jiných her s lepším hodnocením je na tom hůře.

Průměrná vesmírná střílečka, která mě mile potěšila :)