Star Wars: Squadrons
PC

199 429 Kč

Sleva platí do 31.12.2023 nebo vyprodání

Aktivace: EA appEA appDoporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Letecké
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 33834
Hra také dostupná pro:  PS4XBOX
 • Buďte mistry ve hvězdných soubojích v autentickém zážitku ze světa Hvězdných válek (Star Wars) s novou hrou Star Wars: Squadrons. Připoutejte se a užijte si adrenalin v multipllayerových bitvách jednotlivých letek 5 na 5! Hra pak také nabídne strhující příběhovou kampaň pro jednoho hráče, kterou si nemůže nechat ujít žádný fanoušek Star Wars.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  PC / PC hry / Akční

  NA SVÁ STANOVIŠTĚ

  Před odletem na měnící se bojiště po celé galaxii vymyslete se svou letkou v instruktážní místnosti vhodnou strategii. Utkejte se v intenzivních bitvách 5 proti 5 v režimu více hráčů, nebo se spojte se svou letkou a vychylte jazýček na vahách v monumentálních bitvách celých flotil. Společně tvoříte výkvět galaxie.

  Star Wars: Squadrons (PS4)
  LEGENDÁRNÍ STÍHAČKY
  Usedněte do kokpitů různých tříd stíhaček z výzbroje Nové republiky i Impéria, včetně hbitého A-wingu a devastujícího TIE bombardéru. Upravte si loď, podle potřeby převáděje energii mezi jejími systémy a protivníky zničte ve strategických vesmírných soubojích.

  Star Wars: Squadrons (PS4)
  BUĎTE PILOT VE STAR WARS
  Kokpit je vaším domovem. Využijte jeho řídicí panely ve svůj prospěch a naplno si vychutnejte intenzitu boje z pohledu první osoby – ostatně od nebezpečného vesmíru vás dělí jen tenký trup lodi z kovu a skla. Vydejte se do vzduchu ve strhujících režimech pro více hráčů a v jedinečném příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, který pojednává o operaci ke konci Galaktické občanské války. Díky možnosti zahrát si celé Star Wars: Squadrons ve VR usedněte na sedadlo pilota a nechte se naplno vtáhnout do hry.

  Star Wars: Squadrons (PS4)
  MISE JE JASNÁ
  Star Wars: Squadrons nabízí od prvního dne zcela soběstačný zážitek, v němž odměny získáváte hraním. Stoupejte po žebříčku a za jasně daný postup si odemkněte nové komponenty jako zbraně, trupy, motory, štíty a kosmetické předměty, které se postarají o neustále svěží hratelnost.

  Star Wars: Squadrons (PS4)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   ales551: Zdravím, u nás získáte DLC bonusy vypsané u trička :) Zda jsou to úplně ty stejné jako na Originu bohužel netušíme.

  • ales551

   Když si u vás zakoupím hru, obdržím na Originu ten pre-order pack co tam píšou?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Star Wars: Squadrons? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu