Starship Troopers
PC

(9x)
49
Nákupem získáte 2 Kredity
 • 49 Kč
  Skladem
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2022
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Děj se odehrává na pouštní planetě ohrožované vetřelci z řádu pavoukovců. Ve hře jsou tři kampaně. Každá z nich oplývá svou vlastní vedlejší zápletkou. Dohromady budou ale tyto části tvořit jeden celkový příběh. Když se zrovna nebudete pohybovat na vyprahlém povrchu zmíněné planety, navštívíte různé další lokace, jako vojenské základny nebo těžební zařízení. Zbraně jsou rozmanité. Zároveň se tvůrci snaží zůstat věrní filmu i původní knize, případně nápadům, které jsou v souladu se světem Hvězdné pěchoty. Také nepřátelští hmyzáci jsou z velké části přejati z filmu, někteří i z knihy a animovaného seriálu. Setkáte se jak se standardními brouky válečníky, tak jejich inteligentnější mutací (tiger), pak ale také s královskými válečníky, kteří jsou ještě větší a děsivější a nakonec i se samotným otcem těchto tříd - samotným císařským válečníkem. Chybět zde nebudou ani létající potvory, jež vám s přehledem ufiknou hlavu, když nebudete dost pozorní a další brouci (tankerový, mozkový), bez kterých by svět Starship Troopers nebyl tím, čím je. Každý typ nepřátel vyniká jinými vlastnostmi. Ohromné bitvy, do jakých se v této hře dostanete, budou proto o spolupráci celého týmu. Sami byste nepřežili ani dvě vteřiny. V češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (9)
Přidat hodnocení

zbrane,specialni vystroje a abych pravdu rekl bavi mne nejvic zakladna 29

dobrý pokus udělat dobrou střílečku ale boužel vás budou bavit tak 2 mise a potom uý jenom stereotyp a stereotyp,grafika možná byla v tý době dobrá ale dnes už je zastaralá místo starship troopers doporučuju spíš zahrát mass efect to je úplně o něčem jinym

Hodně nepovedená adaptace Starship Troopers, která zhatila jakékoli naděje na další hry s tímto názvem.

Hra,která měla na víc.Bohužel se nepodařila tak jak si všíchni představovali.Tak snad někdy příště.

Kdybych neměl rád film, tak by to byla velice průměrná střílečka s pár světlými momenty. Nadchne jen fanoušky nebo ty co rádi kosí hordy nepřátel.

Ubohost nad ubohost horší střílečka snad kromě Kreeda se snad ani neobjevila opravdu hrůza.

Zobrazit všechna hodnocení