State of Decay (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Spojte se s ostatními přeživšími a postavte se hordám zombií. Dokážete přežít apokalypsu?
  Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikami, vás State of Decay: Year One zatáhne ještě hlouběji do post-apokalyptického světa plného zombie.
  State of Decay: Year One Survival Edition obsahuje hru State of Decay a dva velké přídavky Add-Ons Breakdown a Lifeline, plakát, soundtrack a prémiové balení.
  Postavte se proti úpadku společnosti a prozkoumejte otevřený svět plný nebezpečí a příležitostí, které reagují na každé vaše rozhodnutí. Vyberte si ze společenství hratelných přeživších, z nichž každý má své unikátní schopnosti a talent.
  Navrhněte a posilte svou základnu před neúprosnými hordám zombie, podnikejte odvážné nájezdy na jídlo a munici a dělejte vše co je zapotřebí, abyste přežili další den.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • carhrozny

   V tomto prípade je názov dosť zavádzajúci pretože sa jedná o hru State of Decay: Year One Survival Edition.Čo je škoda lebo stará verzia fungovala v češtine a táto bohužiaľ nie.
   DLC hra obsahuje.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   MichalVaněk: Zdravím, jde o základní hru bez DLC bonusů.

  • MichalVaněk

   Dobrý den,obsahuje i DLC?
   Děkuji z aodpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí State of Decay (PC DIGITAL)!