Steelrising
PC

999
Nákupem získáte 20 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Štítky: Akční RPG, Steampunk
Kód produktu: 47652
Hra také dostupná pro:  XSXPS5
Vánoční nadílka
 • Město hoří a krvácí, neboť trpí kvůli šílenství krále Ludvíka XVI. a jeho násilným legiím robotů. Aegis, mechanické mistrovské dílo, které vyrobil technik Vaucanson coby královnina tělesného strážce, musí přežít francouzskou revoluci v tomto náročném akčním RPG.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akční

  NÁROČNÉ SOUBOJE MEZI ROBOTY

  Proti královým mechanickým vojákům bude zapotřebí smrtící přesnost. Kombinujte úhybné manévry, parírování, skoky a ničivé útoky a probojujte se Paříží. Každý souboj otestuje vaše nervy a bude vyžadovat vynikající kázeň, zatímco obří neúnavní robotičtí bossové budou chtít trpělivost a um.

  Steelrising
  AEGIS: POSTAVA S MIMOŘÁDNÝMI SCHOPNOSTMI
  Najděte si vlastní styl a vylepšujte své schopnosti v průběhu hry. Můžete hrát za nelítostného válečníka, úderného tělesného strážce, smrtícího tanečníka či virtuosa živelných umění. Využívejte široké škály zbraní a dovedností a přistupujte ke každému souboji po svém.

  naconconnect
  REVOLUČNÍ PAŘÍŽ JE VAŠE HŘIŠTĚ
  Pomocí kočárů, háků, tajných průchodů, podrobné mapy a dalších metod a nástrojů si najděte cestu a prozkoumejte město během té nejtemnější chvíle. Vaše kotva přidává průzkumu nový rozměr v podobě vertikální Paříže. V kombinaci se sprintem vám poskytne přístup ke všem tajemstvím města v několika úrovních, které můžete objevovat stále dokola.

  nacon gaming
  ZMĚŇTE BĚH DĚJIN
  Jste jednou z hlavních postav alternativní historie, kdy Paříž dusí tyranský král. Cestu vám zkříží spojenci a nepřátelé s nejasnými motivy jako třeba Marie-Antoinetta, Lafayette a Robespierre. Je na vás, abyste se vyznali ve všech těch pletichách a ukončili šílenství jednoho muže, aby mohla francouzská revoluce uspět.

  hry od naconu
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Michael (Xzone)

   Holis: Zdravím, dle distributora ani on nemá prozatím informaci, kde aktivace bude dostupná. Dle zkušeností se studiem Spiders by to měl být Epic, ale může to být klidně i Steam. Opravdu to v tuto chvíli nelze říci. :)

   Prosíme tedy ještě o strpení, zajisté tuto informaci doplníme, jakmile se k nám dostane. :)

  • Holis

   Zdravím,
   měl bych dotaz. Na kterou platformu bude tato krabicová verze vydána? Steam nebo Epic. Prosím, řekněte Steam. :D

   Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Steelrising!

Sledujte nás na instagramu