SuperPower 2
PC

(2x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Štítky: Tahové
Kód produktu: 11273
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Politicko-ekonomická strategie, zasazená do prostředí současného světa a jeho konfliktů. Hráč řídí svůj stát, stanovuje si vlastní úkoly různých obtížností a pokouší se je dostupnými prostředky řešit. Zbytek světa kontroluje pochopitelně umělá inteligence, v tomto případě nazvaná EHE (Evolutive Human Emulator). Pokud si s EHE zkřížíte při hraní cestu, můžete se buď pokusit o vytvoření aliance nebo se naopak pustit do války. SuperPower2 vás nechá hrát v real-time i tahovém módu, záleží na všem rozhodnutí. Nechybí pochopitelně ani individuální hrdinové každé země, kterými mohou být prezidenti, generálové, politici atd. Narozdíl od prvního dílu SuperPower je ve dvojce zakomponována i podpora multiplayeru přes LAN/internet. Hráči si zahrají proti sobě, zbývající státy supluje opět EHE. SuperPower2 nabízí i nástroje pro tvorbu vlastních modů, ačkoliv ty se objeví až o něco málo později než samotná hra.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Kovi

   Fox: Je to sice hodně opožděná odpověď, ale... můžeš si stáhnout patch 1.4, který zajišťuje kompatibilitu s Vistami: http://www.hypermax.cz/sp2/download

  • Fox

   Právě jsem si jí koupil... Jenže nejde na Vistách, což nechápu. Jsem celkem nasr.anej!!! Můžete mi někdo poradit co s tím?

  • Proxy

   Mam origos,ale bohuzel ne v cestine.V AJ je to dost slozite.Nevite,jestli cestina nekde je ke stahnuti???

  • AllenAlien

   Mam otazku kde mam stahnout patch na superpower 2

  • Pomerancak

   Chtěl bych se zeptat jak ve hře fungují zmiňované slavné osobnosti? To třeba my máme V.Havla a ten má bonus na diplomacii nebo jak?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tuhle hru všem doporučuji!

Nejde spustit na Vistách...

Sledujte nás na instagramu