Superstars V8 Racing
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Nový projekt tvůrců motocyklové série SBK bude postaven na skutečných závodech silničních vozů, což by jej mohlo učinit v očích veřejnosti atraktivnějším. Superstars V8 je velmi přístupná hra, s řadou pomocných asistentů pro dílčí ulehčení závodění. Zajímavě se jeví tzv. Orbital mód, v němž bude možné zapauzovat hru s následným volným pohybem kamery pro zhodnocení vašeho aktuálního postavení na trati. Nebude chybět ani online multiplayer pro 12 hráčů, které bude možné nahradit umělou inteligencí řízenými piloty. Tito jezdci pak mají disponovat různými schopnostmi, také v závislosti na typu pilotovaného vozu, a různými styly závodění. Potěší anoncovaná snaha o pravidelné rozšiřování herního obsahu, mluví se v téhle souvislosti o hlavním Championship módu a dále Racing School režimu naznačujícímu, že si zdejší hraní budete moci ještě osahat a nanečisto vyzkoušet.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • :-)

   Dobra hovadina se strasnou fyzikou a strasnou grafikou

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra mě velmi příjemně překvapila, neměla moc dobré recenze. Nejvíc se mi líbí, že se přesně drží realné série, která je sice u nás neznámá, ale přesto udržet koncentraci po dobu víc než 2 hodin, které zabere jeden závodní víkend je docela výzva. A to se šampionát skládá z 10 víkendů. Slušná grafika, i když takový grafický nářez jako v GRID to není ani náhodou, ale můžu hrát na maximální nastavení všech parametrů i s GeForce 8600GTS. A je za slušnou cenu.