Supreme Commander GOLD
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • GOLD edice obsahuje základní hru Supreme Commander a datadisk Forged Alliance.

  Real-timová strategie od autorů klasiky Total Annihilation. Těšit se můžete třeba na tzv. globální rozkazy, sloužící pro přesun rozličných skupinek jednotek. Po zadání waypointu v tomto ovládacím módu přizpůsobí všechny vybrané jednotky svou rychlost ostatním, aby se na předem daném místě sjednotily ve stejný čas a hráč pak mohl podniknout jeden drtivý útok i na několika frontách. S tím bude spjatý intuitivní interface a hlavně propracovaná AI pro eliminaci problémů s pathfindingem. Představte si situaci, kdy je vám oznámeno, že za 6 minut se přiblíží nepřátelská vojska k důležitému strategickému bodu, což je pro hráče nepřijatelné. Je lepší okamžitě vyslat menší armádu s tím, že tažení pozdržíte a vy budete mít čas na výrobu dalších jednotek? Nebo budete riskovat v naději, že dokážete za ten čas vyprodukovat dostatek strojů, s nimiž byste provedli úspěšný protiútok? A co takhle vyslat proti oponentovi nějakou důležitější jednotku ve snaze odvrátit jeho pozornost? Rozhodnutí bude jen na vás, ovšem ne vždy je každá možnost správná. Pokud si budete chtít hru vychutnat naplno, tak kromě opravdu high-end PC doporučují vývojáři disponovat buď širokoúhlou obrazovkou nebo rovnou dvěma monitory, protože na jednom můžete mít třeba přiblíženou bitevní vřavu, zatímco druhý bude teritorium snímat z oběžné dráhy a vy budete mít maximální přehled. Autoři říkají, že v Supreme Commander nenarazíte na klasický neduh dnešních RTS, kdy se plovoucí vojsko prakticky nedostane do křížku se suchozemským. Všichni budou bojovat proti všem, takže pro likvidaci námořní flotily nebude problém využít kupříkladu pozemní dělostřelectvo s dosahem jako ve skutečnosti. Nebo se klidně rozhodněte pro létající bojovou loď, jejíž výhoda by neměla, stejně jako u všech velkých jednotek, spočívat jen v její větší odolnosti, nýbrž hlavně v realitě odpovídajícímu dostřelu, který se rozhodně bude hodit, protože největší mapy by měly mít rozlohu okolo 6 400 kilometrů čtverečních. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Jax

   Ja vim sem nedockavi, ale uz cekam skoro 14 dnu a zatim zadna zminka o tom, ze tato hra nekdy dojde na sklad a timpadem dorazi i ke mne domu. Doufam, ze jiz co nevidet dorazi.

  • Kubajs

   graves:nebo viděl pouze základní hru bez datáču :D

  • graves

   Myslim ze videl 199 a to za zakladni hru ale ne za gold edici :D

  • Menes

   že si někde něco viděl levněji, neznamená, že to tak musí být všude, v Hypernově zase mají jiné hry dražší a taky neříkaš at je tu zdraží :)

  • Anthrax

   Nepřemýšlíte o slevě na tento titul?! Dnes jsem byl v nejmenovaném městě v hypernově a viděl jsem tam toto za pouhých 299,- ..

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Supreme Commander GOLD!