Syberia II
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10858
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  V pokračování tvůrci přidali spoustu nových vlastností, provedli pár změn a grafických vylepšení, takže nyní budete moci zaregistrovat i animovaný sníh a led, komplexní real-time stínování, apod. Také příběh hry obohatili o více akce. Ne tedy v tom smyslu, že je Syberia II snad tentokrát arkádou nebo něčím takovým, ale spíše tak, že bude děj dynamičtější a Kate zažije spoustu nečekaných a dramatických událostí. Kromě Hanse, kterého jste se celý předchozí titul snažili najít, se setkáte také s mnoha dalšími různými osobami a prostředí hry také bude celkově interaktivnější. Všechna místa, na která vás Syberia II přivede, budou úplně jiná než v původním titulu. Především se tedy ocitnete v tom tajemném světě, o kterém jste toho v předchozí hře tolik slyšeli. Co se týče Kate, její model tvůrci vybavili několika novými detaily a pro každou lokaci ji obdařili jinou výstrojí. Podobně dopadly i ostatní postavy. Kate již nebude s okolním světem spojena pomocí mobilního telefonu. Většina nových dobrodružství se bude odehrávat venku. Vypravíte se hodně daleko na sever, všude bude plno sněhu a ledu a nejednou se ocitnete i ve sněhové bouři. Čím víc se budete přibližovat severu, tím hutnější podmínky vás budou čekat. Ledové království Syberia II je rozděleno do čtyř regionů. Kate, Hans a Oscar se svým vlakem pojedou z Aralbadu (jejich poslední zastávky v Syberii) do ruského města Romansbourgu. Neodmyslitelnou součástí míst, která v tomto městě (a nejen zde) navštívíte, budou opět automatoni. Díky novým efektům, dynamickým stínům a úhlům kamery, bude celá scéna působit dramatičtějším dojmem. Hra je s českými titulky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Anonym

   suhlasim se SUN, the longest journey je nejlepsi...!!
   jinak syberia je taky dobra....hrala sem jednicku a pak se mi povedl uplne heroickej vykon...prekecala sem tatu at mi koupi2...a koupil!!ale zazitek z toho byl urcite mensi, nez z 1...

  • Jana Křůmalová

   Super hra, bohužel mám jenom 2. Objednala jsem si balení 1 + 2 :-) takže budu mít dvojku 2× ale jinak fakt skvělá hra

  • Anonym

   Jde o původní vydání hry s českými titulky v krabici nebo jde o edici Game4You?

  • Adam

   Zajímalo by mě, jestli lze hrát hru i s originálnima titulkama

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Pěkná grafika,pokračování francouzské adventury,můžete hrát myší nebo dokonce klávesnicí,české titulky,zajímavý příběh,hra je i pro kozole PS2,je zde hodně zápletek a rozuzlení,hlavolamy.
  • Chybí český dabing,který by doplníl ještě lepší zážitek hraní.Myslím si že ten anglický dabing má trochu divný přízvuk.Někdy nudné úkoly.

  Druhý díl ma o trochu lepší grafiku,je to skoro podobné jak v prvním dílu,akorát vlak vypada ze vnitř úplně jinak než v prvním díle.Hra také obsahuje krátký trailer z prvního dílu.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Doba hratelnosti, obtížnost hádanek, dějový zvrat, grafika, konec.
  • Konec - takový jaksi nic neříkající:( ; že je to druhý díl...klidně to mohlo být jako jedna hra

  Pro adventuristy jasná volba. Skvělá adventura. Skvělá grafika. Dlohá doba hratelnosti. Jeden z klenotů mezi adventurami

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka