Tabula Rasa - Collectors Edition
PC

1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Sběratelská edice obsahuje navíc: exkluzivní ingame předměty (emoce pro charaktery, speciální barvy pro brnění, exkluzivní pet), poster, DVD o tvorbě hry vše v pěkné krabici.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou. Prvních 30 dní je zdarma.

  Jedná se o nejnovější masivní multiplayerový zážitek, jehož tvůrcem je legendární Richard Garriot a hvězdný tým profesionálů z Destination Games. Tato hra je vytvořena tak, aby byla stabilní, rychlá a především zábavná. Do trochu zatuchajícího světa multiplayerových her tak vnáší nový svěží vánek. Systém vývoje postav umožní každému hráči, aby procházel a objevoval herní svět takovým tempem a způsobem, jak mu to vyhovuje, aniž by se mu vnucoval nějaký přesně daný styl. Ostřílení hráčští veteráni zase jistě ocení náročnou strategii a hloubku, kterou lze v jiných hrách hledat jen těžko. Zažijte nepřekonatelnou fantasy science fiction z nedaleké budoucnosti, kterou stvořil průkopník herního průmyslu Richard Garriott.Přímo v nebi máte vlastní domov, kde hra začíná a který si můžete po libosti upravovat. Díky zcela unikátnímu systému postupování můžete kdykoliv změnit povolání své postavy, aniž byste přišli o předměty, majetek nebo domov. Zapojte se do velmi pestré škály soutěží, připravených misí pro samotného hrdinu, nebo vytvořte tým a na celé řadě soukromých bojišť se utkejte s nepřáteli. Procestujte vzdálené světy - s pomocí univerzálně implementovaného teleportačního systému se vždy můžete ihned spojit se svými kamarády. Vyzvěte soupeře na akční souboj v bojovém umění s podivuhodnými zbraněmi, které lze upravovat a jež se s vámi časem spojí. Ponořte se do detailně propracovaného herního světa, který tvoří nádherně renderovaná 3D krajina, mocné příšery a postavy i nápaditá technorganická architektura. Vaše dobrodružství podtrhuje původní, dynamicky mixovaný soundrack, který nahrál Chris Vrenna, původně z Nine Inch Nails. Plně integrovaná technologie pro hlasový chat vám umožní přímo hovořit s přáteli a lépe organizovat boje v týmech.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • spajdr

   Jak vypadá obsah CE krabice
   http://kotaku.com/assets/resources/2007/08/tabrasle.jpg

  • Martin Schovanec

   Ty karty jiz jsou: https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1539

   Viz. text na predchozi strance :-)

  • Sorrow

   2 Prodejce: Dobrý den. Prosím, ví se již, zda budou k dispozici předlacené karty typu WoW ? Nebo bude nutno platit hru Visou ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tabula Rasa - Collectors Edition!