Tajuplný ostrov - Return to Mysterious Island
PC

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11274
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Vychutnejte si exkluzivně u nás hru Tajuplný ostrov v češtině! Jen u nás ke hře dostanete na bonusovém CD češtinu zdarma.

  Máte rádi adventury a romány od Julese Vernea? Vývojáři z Kheops Studios také a tak se rozhodli tyto dvě záliby skloubit a vytvořit hru s názvem Return to the Mysterious Island. Return to the Mysterious Island je point and click adventurou plnou hádanek a puzzlí. Hlavní postavou je mladá žena jménem Mina, která se rozhodla jen tak sama vydat na plavbu kolem světa. Jenže je zachycena bouří a nakonec skončí na jakémsi pustém ostrově. Mina je žena činu a tak neváhá a začíná se zabydlovat. Jak se tak pouští do prozkoumávání tohoto místa, objevuje i nejrůznější prazvláštní pozůstatky po předchozích obyvatelích. Kromě toho začíná mít pocit, že na ostrově není tak úplně sama. Je tu ještě někdo, nebo spíš něco. Je to duch kapitána Nema, jehož tělo zůstalo uvězněno kdesi v hlubinách v troskách Nautilu. Jeho nalezení může být vysvobozením pro oba.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • beddnik

   zdarec kde mam k ty hře stáhnout čestinu

  • bajča

   jak nakrmit tu opici prosim poradte

  • stan

   pokud si hru chcete zahrát a potřebujete český návod tak ho najdete na www.madukas.estranky.cz

  • Zvlastni.maniacka

   Hey lidi já hrála demo. Tam byla v Levym dolnim rohu Postavicka a vedle ni ukazatel hladu. Neni tam jeste nekdy pouzitej treba jako ukazatel zivota treba jestli tam nekdy s nekym nebojuje??? plosim moc to potrebuju vedet :o( :o/ :o)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Tajuplný ostrov - Return to Mysterious Island? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu