Tale of Hero
PC

(2x)
99
Nákupem získáte 3 kredity
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy
 • Tale of a Hero je fantasy adventure s pohádkovou atmosférou, košatými dialogy, originálními postavami, propracovaným puzzle designem a jemným ironizujícím humorem. Základní informace: klasická point and click adventure, pořadí řešených úkolů není striktně lineární, 110 herních obrazovek v 1024x768 plných drobných animací, 3D postavy na předrenderovaném pozadí, 15 neobvyklých a osobitých charakterů, přes 100 normostran větvených dialogů , profesionální dabing, původní zvukové efekty vyrobené na míru, atmosférická hudba, žádné umírání, žádné slider-puzzly k řešení, žádné akční sekvence. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Suzinka

   U hry jsem se náramně bavila.Kdo má rád klasické adventury, tak touto koupí neprohloupí :-)

  • Michal

   Doporučuji, hru mám rozehranou, a bohužel jen díky času, kterého moc nemám, musím přestávat hrát. Atmosféra pohádková, problémy logické. Zpracování klasické, grafika není excelentní, některé lokace pěkné, někteé se mi moc nelíbí, takové občas umělé. Ale příběhově prostě pohádka s dobrou atmosférou. Pokud adventury máš rád běž do toho. Jinak zdá se, že jde o docela dlouhou hru. Hraj dlouho, ale u konce nejsem :)

  • kubula

   Tak co dá se to hrát ? Jak to kdo hodnotí ?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Další skvělá hra od tvůrcu Posla smrti,Nibiru a Zatracenců.Hra je plna fantastických postav s pohádkovým příběhem bez násilí a umírání.Stojí zato ji vyzkoušet.

Celkově jsem se u hry velmi pobavila a hrála jsem ji po večerech asi 14 dní, což je docela dlouho