Team Sonic Racing (PC) Klíč Steam
DIGITAL

1 079

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 1 079 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda, Auta
Kód produktu: 7764296
Hra také dostupná pro:  PS4XBOX
 • Online multiplayer a lokální kooperace: 12 hráčů na závod, split screen až pro 4 hráče a různé online a offline módy, včetně Grand Prix Mode, Exhibition Mode, Time-Trial a Team Adventure Mode. Týmové závody: závoďte jako tým, vyhrávejte jako tým. Využívejte nejrůznějších týmových pohybů abyste pomohli spoluhráčům, rozdrťte své protivníky a rozpoutejte Team Ultimate. Přizpůsobení hratelnosti a vzhledu: pozměňte vzhled a řízení vašeho vozidla. Wisps: 14 úžasných ofenzivních a defensivních předmětů, které vám pomohou porazit rivaly a dostat se do popředí! Dobrodružný režim: unikátní příběhový zážitek, prostřednictvím kterého se hráči seznámí se základními herními prvky a postavami. Různorodé postavy a typy: 15 hratelných postav ze Sonic univerza a 3 další typy postav, jakými jsou Speed, Technique a Power.

  Hra Team Sonic Racing představuje zcela novou závodní zkušenost kombinující nejlepší prvky arkádového a akčního kompetitivního závodního stylu s unikátními možnostmi přizpůsobení vozidel. Můžete se těšit na několik herních módů umožnujících kooperativní i kompetitivní hraní. Závoďte společně se svými přáteli a pracujte jako tým. Ovládněte svůj unikátní závodní styl - zvolte si ze 3 rozdílných typů charakterů a odemkněte široké možnosti přizpůsobení vozidel.

  Připrav se. Zrychli. Týmové závody rychlostí Sonica!

  Klíčové vlastnosti:

  Online multiplayer a lokální kooperace: 12 hráčů na závod, split screen až pro 4 hráče a různé online a offline módy, včetně Grand Prix Mode, Exhibition Mode, Time-Trial a Team Adventure Mode. Týmové závody: závoďte jako tým, vyhrávejte jako tým. Využívejte nejrůznějších týmových pohybů abyste pomohli spoluhráčům, rozdrťte své protivníky a rozpoutejte Team Ultimate. Přizpůsobení hratelnosti a vzhledu: pozměňte vzhled a řízení vašeho vozidla. Wisps: 14 úžasných ofenzivních a defensivních předmětů, které vám pomohou porazit rivaly a dostat se do popředí! Dobrodružný režim: unikátní příběhový zážitek, prostřednictvím kterého se hráči seznámí se základními herními prvky a postavami. Různorodé postavy a typy: 15 hratelných postav ze Sonic univerza a 3 další typy postav, jakými jsou Speed, Technique a Power.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Team Sonic Racing (PC) Klíč Steam!

Sledujte nás na instagramu