The Darkness
X360

(4x)
999
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: FPS, Hororové
Kód produktu: 12688
  • Horrorová hra od tvůrců zdařilé 3D akce Chronicles of Riddick vypráví o mafiánském hitmanovi jménem Jackie Estacado, jež v den svých 21. narozenin (v USA jde o rok dosažení dospělosti) poprvé zemře a uvědomí si, že není obyčejným člověkem. Z důvodů, jež jsou součástí příběhu, nosí ve svém těle esenci Temnoty – jedné z prapůvodních sil ve vesmíru. Temnota dává Jackiemu možnost zhmotnit a ovládat služebníky takových tvarů a schopností, jaké jen dokáže jeho zvrácená násilnická mysl stvořit. Stačí pouze se dostat do tmy, která slouží jako materiál pro tvorbu těchto nestvůr. Jackiemu netrvá dlouho než pochopí, že pro nájemného zabijáka jde o docela ideální schopnost. Ačkoliv je Jackie chladnokrevný vrah a profesionál, jeho nejnovější džob mu pořádně rozpálí krev. Ocitne se pod nátlakem dvou stran – temnoty a světla – jež ho každá chtějí využít svým způsobem. K tomu mu málem zabijí oba členy jeho adoptivní rodiny – strýčka Frankieho a kamarádku Jenny.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Dechberoucí grafika,skvělý engine,systém příšer,krev jak má být.Pro někoho možná moc drastické,pro mě však dokonalé.U moc her to nedělám,ale nemůžu se ubránit stovce.

super napínavá střílečka

Výborná hra za předpokladu, že nehrajete přes Xbox Live. Multiplayer se opravdu nepovedl.

FPS The Darkness je herním ekvivalentem své komiksové předlohy. Je temná, krvavá, brutální, nápaditá, občas i vtipná a setsakramentsky dobrá

Sledujte nás na instagramu