The Elder Scrolls: Oblivion 5th Anniversary Edition
PS3

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy
 • Tato edice obsahuje jak základní hru Oblivion tak obě rozšíření Knights of the Nine a Shivering Isles, Bonusové DVD, které obsahuje koncepty, rendery a hlavně rozsáhlý dokument o tvorbě hry a tištěnou mapu.

  OBLIVION
  Oblivion je typickým příkladem role-playing hry nové generace a stává se dalším skokem vpřed v oblasti herního průmyslu. Vkročte do bohatého, detailně zpracovaného a pulsujícího světa hry, který byl kdy vytvořen. Oblivion je nejnovější kapitolou výpravné a úspěšné Elder Scrolls ságy a má skvěle našlápnuto, aby hráče pohltil a naplnil skvělými zážitky. Oblivion nabízí silnou kombinaci free-form hry nebývalé grafiky a scén. Hráči mají ve hře na výběr mezi rozuzlením výpravného příběhu ve vlastním tempu nebo průzkumem rozsáhlého světa Oblivionu, kde na ně čeká mnoho jedinečných výzev.

  KNIGTHS OF THE NINE
  Ve hře bude k dispozici nová frakce Knights of the Nine, s níž jsou spojeny nové questy pro postavy aristokratického původu. Jejich absolvování přitom odpoví na většinu otázek obestírajících ruiny Ayleid z původní hry. Jinak bude mít hráč jako člen Knights of the Nine možnost vést své druhy do bitvy s čarodějnickým králem a jeho démonickým přisluhovačům, což si vyžádá průzkum řady nebezpečných dungeonů, v nichž lze kromě jiného nalézt nové zbraně i brnění

  SHIVERING ISLES
  The Elder Scrolls IV: Shivering Isles je oficiální rozšíření pro 3D RPG roku 2006 a hry roku - The Elder Scrolls IV: Oblivion. Nabízí více než 30 hodin hraní, kde jste vyslán prozkoumat zcela nové oblasti říše deadrického prince šílenství Sheogoratha. Shivering Isles byl připojen k současnému světu Oblivion, takže můžete pokračovat v hraní s vaší současnou hrou/postavou nebo vytvořit novou pouze k prozkoumání nového obsahu Shivering Isles.V Sheogorathově říši, která je rozdělena na dvě části – Mania a Dementina na vás čeká docela nelehký úkol. Musíte zjistit co se vlastně na Shivering Isles děje, abyste pak tuto oblast mohli zachránit před téměř jistou destrukcí. Problém je v tom, že Sheogorath na vás spoléhá a vidí ve vás svého šampióna, což je spíše těžké břímě, než výhoda. Od vás a vaší postavy si to vyžádá plnění celé řady obtížných úkolů a zkoušek v říši plné paranoie a zoufalství, která reflektuje povahu svého vládce. V boji proti nim se tedy budou hodit nové zbraně, kouzla, předměty, brnění a další užitečná výbava.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Mike

   Tak jsou tam ty tofeje nebo ne?

  • Fallout04

   Nevim,jak vy,ale ja tuto verzi uz mam a trofeje tam vazne nejsou.....mate nekdo stejny problem?????

  • Goldwyn

   To xzone:Těm kdo si to objednali online dobírkou přes českou poštu přijde hra 30.9. taky,nebo až druhý pracovní den?

  • ~Pavouk

   No, to se jim teda povedlo. Osobně bych ocenil, kdyby teď hodili trofeje i pro starý verze. Vrazil jsem do nich dost peněz (2100 za sběratelskou PC, 600 + 700 za rozšíření a 700 za GOTY na PS3) a mám z toho kulový. Dalších 700 se mi kvůli trofejím dávat fakt nechce a doufám, že to vyřeší třeba updatem a budu mít trofeje i já.

  • montana

   Ano, trofeje tam konecne po letech jsou :)

  • Mortred44

   Na internetových fórech v téhle otázce není moc jasno, takže se zkusím zeptat tady: Přibalila Bethesda k pátému výročí i PS3 trophy support nebo ne? Díky za odpověď!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls: Oblivion 5th Anniversary Edition!