The Moment of Silence
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11264
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Napínavá adventura od německého vývojářského týmu House of Tales. Moment of Silence je politickým thrillerem moderní doby a odehrává se v rozlehlém městě New Yorku několik desetiletí v budoucnosti. Pokud jste někdy měli možnost New York navštívit, možná v této hře některá místa poznáte. Tvůrci se zde totiž rozhodli ztvárnit jak skutečné lokace s fiktivními. Vy ztvárníte roli Petera Wrighta komunikačního projektanta, toho času pracujícího na vládní kampani Svoboda slova. Jednoho dne však do sousedova bytu vtrhne jednotka SWAT a od té doby se Peter čím dál víc zaplétá do jakéhosi spiknutí. Stále hlouběji padá do světa korupce a moci nenechávající v klidu mysl ani srdce. V Moment of Silence navštívíte okolo 75 lokací, promluvíte s více než 35 detailně propracovanými 3D postavami (hra obsahuje osm hodin dabingu) a navíc shlédnete půlhodinové video zachycující vysoce dramatické okamžiky vytvořené týmem, který má za sebou už řadu titulů včetně Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader. Přitom všem vás čeká ještě spousta tradičních adventurních puzzlí. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • tongor

   Super hra!!!jen mě mrzí ,že jsem musel použit navod.Jsou tam pasáže které nejde vyřešit.

  • semuel

   TA HRA JE VYNIKAJÍCÍ,jen některé hádanky postrádají logiku

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Koupeno za 599 a hned druhý den slevněno na 299. Po dohrání hry jsem toho ani trochu nelitoval! S touto hrou prožijete víc než se všemi super duper cool hrama propagovanýma mainstreamově..

Ve hře je málo lokací,furt jste spíš v New Yorku na těch samých míst. Občas chodíte furt do okola. Jinak celkem zajímavý pohled do budoucnosti,kterou bych nemohl snést, jak jistě víte proč,pokud jste to hráli a dávali pozor.

Doporučuji!!!

Sledujte nás na instagramu