The Order 1886 - Limited Edition
PS4

949
Nákupem získáte 37 kreditů
 • 899 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
 • Limitovaná edice je oproti běžné zabalena ve kvalitním steelbooku a obsahuje digitální bonus The Knights Arsenal DLC.

  Odhalte nejtemnější tajemství historie. Přepište minulost v unikátní vizi viktoriánského Londýna, ve které lidé používají pokročilé zbraně a bojují s mocnými starobylými nepřáteli.

  Pod příkrovem husté londýnské mlhy se skrývá více tajemství, než by se člověku líbilo. Nad městem však bdí elitní skupina rytířů, jediných ochránců lidstva, kterým se říká jednoduše - Řád. Zapojte se s nimi do staletí trvající války s nebezpečnou hrozbou, jejíž výsledek navždy určí další běh dějin. Mocná a starobylá rasa kříženců, sílí a množí se v okolí města i v jeho nitru.

  Pokročilá technologie
  Nenechte se zmást obdobím. Alternativní minulost v The Order: 1886 nabízí nejmodernější zbraně a nástroje, které v té době neexistovaly, avšak jsou vytvořeny z tehdy dostupných technologii a materiálů. Najdete zde obloukovou a termitovou pušku nebo monokulár. A potkáte i samotného Nikola Teslu, který vám všechny tyhle vymoženosti vytvořil.

  Filmové zpracování
  Při hraní The Order: 1886 budete leckdy těžko rozeznávat, zda ještě hrajete hru nebo koukáte na výpravný historický film. Neuvěřitelně detailní grafika, společně s atmosférickým nasvícením a pokročilými vizuálními efekty, vytváří dokonalou filmovou iluzi. K čemuž pomáhá také to, že během hraní nepotkáte ani jednu nahrávací obrazovku.

  Exkluzivně pouze na PS4.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, jak je uvedeno v popisku hry, hra je v angličtině, titulky i dub.

  • honza1192

   Bude tato hra s cz.titulky?

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 10/10

Tato hra je jako koprová omáčka, někdo si ji zamiluje a někdo znechutí, ale na to, že to je první velká hra studia Ready at Dawn, přirovnal bych to k domácí staročeské koprovce s roštěným hovězím a domácími špekovými knedlíčky.. špatné to rozhodně nebylo, jen to chce přídavek. Ovšem případné pokračování, které bych s radostí koupil klidně hned teď, bych viděl jako svíčkovou s brusinkami, která bude snad už šmakovat každému. Doufejme, že tento příběh a celá IP nezemře jako Tesla.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Výlet do řádu rytířů roku 1886 se sakra povedl. Svět je to úžasný a byla by škoda do něj nevkročit. Síla příběhu a věrohodné postavy, scénář, hudba přidávají hře na skutečnosti jako nikde předtím. Nedá se to popsat taková hra tu prostě ještě nebyla. Už teď mám kandidáta na PS titul roku.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

To, zda je taková forma "herno-filmového" zážitku, kde z velké části příběh namísto hraní sledujete, to ponechám na vašem zvážení. Nicméně jak herní, tak i filmová část kvalitativně stojí za soustředění vaší pozornosti. Otázkou zůstává, stojí za ty peníze?  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Order 1886 - Limited Edition!