The Outer Worlds: Expansion Pass (PC) Klíč Steam
Digital

689
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Season Pass, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8219129
 • The Outer Worlds Expansion Pass obsahuje dvě příběhová rozšíření za zvýhodněnou cenu. Zažijte záhadné nové konflikty, zajímavé úkoly, podivné nové lokace, zvláštní zbraně, podlé postavy a dodatečné způsoby, jak podpořit výkonnou radu Halcyonu nebo se jí vzepřít, ve dvou nových příběhových rozšířeních pro temně humorné, úspěšné a cenami ověnčené sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.


  • The Outer Worlds: Peril on Gorgon vyjde 9. září 2020. Prozkoumejte temná tajemství jednoho z těch nejambicióznějšího vědeckého podniku na Halcyonu: vývoje a syntézy drogy Adrena-Time, která má zvýšit produktivitu dělníků v celé kolonii.
  • The Outer Worlds: Murder on Eridanos vyjde v roce 2021. Helenino poslední (a nejlepší!) dobrodružství na Halcyonu.


  Obsah z Expansion Pass vyžaduje kopii The Outer Worlds na stejné platformě. Veškerý obsah Expansion Pass pro The Outer Worlds vyjde v první polovině 2021.


  © 2020 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment a logo Obsidian Entertainment jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds a logo The Outer Worlds jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. Private Division a logo Private Division jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Outer Worlds: Expansion Pass (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky