The Outer Worlds (PC) Klíč Steam
Digital

799
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8219123
 • The Outer Worlds je nové sci-fi RPG pro jednoho hráče od Obsidian Entertainment a Private Division.


  Poté, co se ztratíte cestou na palubě lodi kolonistů, která mířila do těch nejvzdálenějších okrajů galaxie, se probouzíte o desítky let později a ocitáte se uprostřed rozsáhlé konspirace, která může zničit kolonii Halcyon. Zatímco zkoumáte nejvzdálenější okraje vesmíru a setkáváte se s různými frakcemi, které všechny usilují o moc, postava, kterou se rozhodnete stát, rozhodne o tom, jak tento příběh založený na hráčské postavě dopadne. V korporátní rovnici pro tuto kolonii představuje vaše postava neplánovanou neznámou.


  Příběhové RPG, které se řídí podle hráče: V duchu tradice studia Obsidian bude záležet čistě na vás, jak ke hře The Outer Worlds přistoupíte. Vaše volby ovlivní nejen vývoj příběhu, ale i rozvoj vaší postavy, příběhy společníků a situaci na konci hry.
  Můžete dělat chyby, ale v dobrém: Novinkou v The Outer Worlds je myšlenka chyb. Přesvědčivý hrdina je tvořen chybami, které si nese s sebou. Při hraní The Outer Worlds hra sleduje váš zážitek a zjišťuje, co vám zrovna moc nejde. Pořád na vás útočí Raptidoni? Když si vezmete perk Raptifobie, budete oslabení při střetu s těmito zlými tvory, ale získáte okamžitou odměnu v podobě dalšího perku pro vaši postavu. Tento volitelný přístup ke hře pomáhá rozvíjet vaši postavu, zatímco bude zkoumat Halcyon.
  Veďte své společníky: Během své výpravy do té nejvzdálenější kolonie se setkáte s řadou postav, které se budou chtít přidat do vaší posádky. Tito společníci jsou vyzbrojeni jedinečnými schopnostmi a mají své vlastní mise, motivace a ideály. Je na vás, abyste jim pomohli splnit jejich cíle, anebo je využili pro vlastní potřeby.
  Prozkoumejte korporátní kolonii: Halcyon je kolonie na okraji galaxie, kterou vlastní a řídí korporátní výbor. Ten ovládá všechno... kromě mimozemských příšer, které tu zůstaly poté, co teraformace dvou planet této kolonie nevyšla zrovna podle plánu. Najděte svou loď, sestavte svou posádku a prozkoumejte osady, vesmírné stanice a další zajímavé lokace po celém Halcyonu

  © 2019 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment a logo Obsidian Entertainment jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds a logo The Outer Worlds jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. Private Division a logo Private Division jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Outer Worlds (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop