The Outer Worlds Peril on Gordon (PC) Klíč Steam
Digital

409
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8219126
 • The Outer Worlds: Peril on Gorgon je první příběhové rozšíření cenami ověnčeného RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.


  Useknutá ruka a záhadný vzkaz dovedou posádku Unreliable na asteroid Gorgon – dříve to bylo místo toho nejambicióznějšího a nejkatastrofálnějšího vědeckého podniku Halcyonu, nyní je to doupě plné bezpráví, příšer a nájezdníků. Bohatá samotářka Minnie Ambrose zadá posádce úkol najít odpovědi o doktorce Olivii Ambrose, její matce a zdiskreditované ředitelce zkrachovalého podniku, ale posádka se brzy zaplete do intrik, které změní kolonii navždy.


  Intriky a nebezpečí: Prohledejte opuštěnou základnu Spacer’s Choice a setkejte se s hrstkou nových postav, zatímco budete odkrývat tajemství náhlého zrušení projektu Gorgon.
  Nové lokace: Prozkoumejte zrádné kaňony asteroidu Gorgon a střetněte se s nepřáteli, které znetvořila věda.
  Více vědeckých zbraní: Objevte tři podivuhodné nové vědecké zbraně, mezi které patří P.E.T. (Vyhlazovací nástroj), vzrušující nová kontaktní zbraň, která přitahuje nepřátele k útokům nablízko.
  Rozšířené úpravy postavy a příběh: Zvýšená maximální úroveň, dodatečné perky a chyby, zcela nové sady zbrojí a několik variant existujícího vybavení. Navíc se ponořte do příběhu asteroidu Gorgon s novými audio záznamy v podobě přenosných fonografů, které vám odhalí lascivní tajemství nezdařených vědeckých experimentů.

  Hraní rozšíření vyžaduje The Outer Worlds.


  © 2020 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment a logo Obsidian Entertainment jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds a logo The Outer Worlds jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. Private Division a logo Private Division jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Outer Worlds Peril on Gordon (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram