The Simpsons Game
PSP

(4x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: Arkáda
  • Akční komediální dobrodružství na motivy amerického televizního seriálu The Simpsons Game si bude dělat legraci úplně ze všeho, dokonce prý i z představitelů společnosti Electronic Arts, která pracuje na jejím vývoji. Kdo rodinku Simpsonovic znáte, víte, že se žádný z jejích členů nezastaví před ničím a před nikým. Vtípky všeho druhu tu zkrátka na vás budou srčet odevšad, nejen z úst hlavních hrdinů, nýbrž i z billboardů rozmístěných po virtuálním Springfieldu, aj. Ovšem pouze na vtipu může být založen původní TV seriál, nikoliv hra. Ta bude tvořena 16 kapitolami, z nichž každá si bere na paškál některou ze slavných videoher, které paroduje. Žánrově tedy nelze titul zařadit, protože obsahuje tak trochu od všeho něco. Většina puzzlů a hry obecně je postavena na fyzice Havok, jež je do The Simpsons Game implementována. Bude tu také spousta zábavných miniher, které vám připomenou staré dobré klasické arkády.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Hra je velmi povedená , doporučuji všem.

Tak určitě si to kupte, hodně dobrá a originální hra

Hra, která by neměla chybět žádnému fanouškovi Simpsonů vlastnící konzoli Sony PSP ... (zavítejte na www.thesimpsonsgame.blog.cz a dozvíte se víc o této skvělé hře)

Neoznačil bych to jako absolutní špičku mezi hopsačkama. Do takových psychonauts to má hodně daleko. Ale stále je to nadprůměrná hra, která potěší zvláště fanoušky seriálu.