The Sims 2: Pets
PSP

99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 7 let
Kód produktu: 12104
 • Simové mají domácí mazlíčky! – Osvoj si psy, kočky a morčata a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní osobnost – jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření. Vytvoř si své mazlíčky – Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou Siamská a Mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů – a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Nový městský park – Simové mohou vzít své mazlíčky do městského parku, kde si mohou hrát se svými chlupatými kamarády a poznávat ostatní simíky včetně jejich mazlíčků. V místních obchodech kupíte různé předměty se zvířecí tématikou. Typická Sims hratelnost – Vytvoř si simy tak, aby vypadali jako ty nebo tví přátelé a kontroluj jak tráví volný čas – jejich příběhy jsou ve tvých rukou!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Martox

   Caw je to cesky???

  • Ajuše

   Ahoj!!! Zajímalo by mě, zda je to klasická hra pets jako na pc, nebo v této hře na psp budu moci jen opečovávat mazlíčky a jinak si nic nezahraju?...Díky za odpověď.

  • Pavel Janoušek

   Velice doporučuji tuto hru.I když jsem ji jeste nekoupil tak jsem presvedceny, ze to bude jedna z nejlepsich her tohoto mesice.
   A po dlouhem hledani i nejlevnejsi jedine na tomto servru.:-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 2: Pets!

Sledujte nás na instagramu