The Sims 2
PSP

(2x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
 • Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot. Další zajímavou utilitkou jsou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Simák si bude moci pamatovat některé významné události ve svém životě a tím se bude také dále utvářet jeho charakter, stejně jako vztahy s ostatními. Tento systém pracuje na principu stupňů, které jsou tři kladným i záporným směrem. Stejně jako v životě i v The Sims 2 budou vzpomínky, pokud nebudou oživovány, s časem blednout. V případě špatných vzpomínek to na škodu není, ale ty dobré je škoda ztratit.
 • konzole Sony PSP
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • DickHead

   Nevíte někdo jak se na začátku dá dostat z té benzínky? pls

  • Klara

   Heleť tak si nesťěžujte!Copak tu hru chcete?Tak si hold kvůli ní něco vyčekáte no.Ale tak si představte že jí prostě za hold tak měsíc budete mít jo?tak to vydržte
   :-)

  • mish mash

   Tyhle simsníci mě moc nevzali...

  • Doom10

   Zmrdizvadlí

  • Hans

   Muzu se zepta kdy to uz doprdele vyjde?A kolik to bude stat?

  • Gimodo

   NO TO SI DELATE SRANDU? UZ DVAKRAT JSTE TEN TERNIN POSUNULI, OMG KDY TO JAKO MA TEDA VYJIT ? V PROSINCI ? NEPOSUNE SE TO NAHODOU NA KVETEN? HELE A BUDE TO CESKY NEBO ENGLICKY PLZ ?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pokud si myslíte že je to jako the sims 2 na pc tak vůbec není.

fandy simsu 2 to určitě bude bavit to hodnoceni davam ja takze se nenechtev ovlivnit