The Testament of Sherlock Holmes
X360

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Detektivní
 • Londýn, 1898. Všechny důkazy policejního vyšetřování poukazují na to, že se Sherlock Holmes zapletl do krádeží, defraudací a podvodů. Jelikož vlastní nevina se dokazuje těžko, začne Holmes rychle ztrácet důvěru a po celém městě se jako lavina začnou šířit pochyby. Podezření ještě zesílí, když detektiv prchne před Scotland Yardem, plíží se po nocích ulicemi a ničí důkazy. V té chvíli ve své víře v přítele zakolísá dokonce i doktor Watson. Opravdu by Holmes zašel tak daleko, aby spáchal vraždu?
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Nik

   Skoda te CZ ze neni ve hre jinak by byla 100% koupe.

  • fourburburo

   Íč÷ĺăî îńîáĺííîăî â íĺé íĺ áűëî.Íî âî âđĺě˙ âîéíű âîĺííŕ˙ ďđîěűřëĺííîńňü î÷ĺíü íóćäŕëŕńü â ěŕđăŕíöĺ, č ďđčřëîńü îáđŕňčňüń˙ ę çŕáđîřĺííűě řŕőňŕě.Ęîěďŕíč˙ îáű÷íűő đűáŕęîâ â őîëîäíűé îęň˙áđüńęčé äĺíü îńňŕâčëŕ â ěîňîđęĺ âńţ îäĺćäó č óńňđîčëŕ ěŕńńîâűé çŕďëűâ.Ęđîěĺ ňîăî, îí ńęŕçŕë, ÷ňî äîëćĺí áűë ďđčáűňü ňóäŕ â 9 ÷ŕńîâ 55 ěčíóň óňđŕ 2 čţë˙ 1955 ăîäŕ.Ďîâĺđőíîńňü çŕęîëĺáŕëŕńü, ňî÷íî ďîä âîäîé ďëűëî îăđîěíîĺ çěĺĺâčäíîĺ ňĺëî, äëčíîé ěĺňđîâ â ď˙ňíŕäöŕňü.×ňî č ăîâîđčňü, îáâčíĺíčĺ ńňđŕříîĺ.Ýëëčíĺ ďđčőîäčňń˙ ćčňü â äâóő čçěĺđĺíč˙ő, â äâóő čďîńňŕń˙ő.Ę ńëîâó, ýňî ďđîđî÷ĺńňâî ăĺíč˙ íĺćäŕííîíĺăŕäŕííî îáđĺëî ńňŕňóń íîđěŕňčâíîăî ŕęňŕ.

  • memyFrerror


   男性の良い品質のレベルがまったく同じ靴や過ぎ去ったいくつかの年齢を規定ブーツの個体を使用しています。コーチアウトレットのオンラインあなた自身の健康と運動を考慮し、その後自分自身を賢明にするだけでなく、良い目標。靴は定期的な清掃を持つべき、洗い流し月経周期は季節によって異なります。アプリケーションは、数多くの優れた様々なスタイルや色を見て許可される。

   http://www.coachga-ru.com/ coach バッグ
   http://www.coachga-ru.com/ コーチ アウトレット
   http://www.coachga-ru.com/ コーチ バッグ
   http://www.coachga-ru.com/ コーチ 財布
   http://www.coachga-ru.com/ coach 財布

  • zoriebapsibra

   Ollie don't even have too quite a few brain solar cells left, so has to be careful of what he inhales. Both my own dog, Nikko along with cat, Sasha repeat this on a regular basis. They possess huge hearts! Yo, Dude. Thanks... "repudiate" is this type of beautiful word and incredibly polite. So far too is hyperbole.
   Our nearby USPS ends Saugatuck, moves this PO Boxes right into a seedy "no lock" trlr, lets you seek to transact business within a news stand using a clerk who has no instruction, offers zero window company in Norwalk (where by they shifted Saugatuck), sells long standing historical building with no keeping a tiny sub-let, then plans to advance into a uniquely cluster car parking situation inside Play Dwelling (pun?) Rectangle.
   They dismiss their customers plus the local "mayor. " Their particular website is usually a complicated maze regarding dead ends with unlinked details. And they're losing cash faster when compared with Gadhafi throughout his Europe banks.
   I believed FUBAR appeared to be fairly precise. Is SNAFU FINE?
   http://hairremovalproductreviews.com/ http://trackbookmark.com/ http://irenew-bracelet.org/ http://kathleenmcgookey.com/ http://hcg-diet-drops.net/ http://aluma-wallet-reviews.info/
   Glad to view that a person guys all feel the same technique. Needless to express, we end the 1 small snoozes a long time back. If your wife previously tries to be able to reintroduce these people, I'll listing the sturdy responses I received right here, as further evidence that idea will be CrAzY. Can you complete a video tutorial out of this photoshop job because When i get shed after step two??? i adore sinful shades!

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments představuje špičku detektivního žánru. Nejen, že se vžijete do role slavného detektiva, ale také budete právě tím, kdo povede případ. Je na vás, jestli třeba půjdete nejdřív do Scotland Yardu, nebo na místo činu. To všechno ve skvělé grafice se skvělým dabingem. Snad jen kdyby to všechno bylo delší.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Testament of Sherlock Holmes!