The Witcher Adventure Game (PC) GOG
DIGITAL

118
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Aktivace: GOG.comGOG.comŠtítky: Fantasy, Karetní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7847201
 • KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Jednoduchá a srozumitelná pravidla a intuitivní herní mechanismy 4 jedineční hrdinové s různými schopnostmi a přístupy k řešení problémů Přes 288 karet, které můžete objevit, a 30 příšer, se kterými se musíte vypořádat Grafika převzatá přímo z úspěšné a oceňované série videoher Zaklínač Různé režimy hratelnosti: hrajte proti umělé inteligenci či proti přátelům, přičemž můžete hrát jako online, tak v místním režimu Podpora achievementů a žebříčků

  The Witcher Adventure Game je digitální adaptací deskové hry od CD PROJEKT RED zasazené do brutálního fantasy světa zabijáka příšer Geralta z Rivie. Vydejte se na cesty po krásně vykresleném světě Zaklínače a plňte různé úkoly – lovte smrtící příšery, řešte prastaré záhady a mnoho dalšího.
  Ujměte se role jedné ze čtyř význačných postav známých z knížek a videoher: zabijáka příšer Geralta z Rivie, prohnané čarodějky Triss Ranuncul, trpasličího válečníka Yarpena Zigrina a šibalského barda Marigolda. Každá postava má jedinečné schopnosti a vícero způsobů, jak překonávat překážky – volba je na vás: probojujete se k vítězství, spolehnete se na svůj šarm, nebo vyzkoušíte diplomacii?
  Prozkoumejte zemi plnou tajemství a roztočte vlastní jedinečný příběh při každém hraní. Hra The Witcher Adventure Game je zasazená do bohatého světa vytvořeného mezinárodně uznávaným spisovatelem Andrzejem Sapkowským. Ať už jste odvěký fanoušek, anebo je tohle váš první kontakt se světem Zaklínače, The Witcher Adventure Game vás vtáhne svým hlubokým příběhem a vysokou znovuhratelností.

  KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Jednoduchá a srozumitelná pravidla a intuitivní herní mechanismy 4 jedineční hrdinové s různými schopnostmi a přístupy k řešení problémů Přes 288 karet, které můžete objevit, a 30 příšer, se kterými se musíte vypořádat Grafika převzatá přímo z úspěšné a oceňované série videoher Zaklínač Různé režimy hratelnosti: hrajte proti umělé inteligenci či proti přátelům, přičemž můžete hrát jako online, tak v místním režimu Podpora achievementů a žebříčků
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Witcher Adventure Game (PC) GOG!

Sledujte nás na instagramu