Titan Quest Anniversary Edition
Digital

164
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005355
 • U příležitosti svého 10. výročí se Titan Quest může pochlubit zbrusu novým úchvatným zpracováním. Tato výroční edice snoubí ve strhujícím přepracování hry Titan Quest a Titan Quest Immortal Throne do jedné, která vám poskytne ty nejšpičkovější ARPG zážitky.
  Anniversary Edition Update Přepracovaná a vylepšená funkcionalita hry více hráčů, nové možnosti v podobě hlasového chatu a úpravy NAT zajišťující nejlepší možné spojení. Podpora více rozlišení, větší odstup kamery a upravitelná velikost rozhraní. Vylepšený výkon a celková stabilita. Nové možnosti modifikací a plně integrovaná služba Steam Workshop. Zcela přepracovaný systém vyvážení a vylepšení všech mistrovství, typů poškození, jedinečných předmětů i sad. Nespočet oprav a dalších vylepšení, včetně desetiletého komunitního vývoje. Rozšířené výzvy a odměny pro větší skupiny i vyšší úrovně obtížnosti. Tucty nových hrdinů a velitelů. Vylepšená umělá inteligence nepřátel a ochočených zvířat. Nové možnosti zpříjemňující život, jako jsou například vyšší limit zásob, rychlejší sbírání předmětů a ovládání rychlosti. Omezené možnosti podvádění s kořistěním, odstraněné testovací předměty a porovnání modifikací z hry více hráčů. Pozvánky pro přátele ve službě Steam. Achievementy služby Steam. Sběratelské karty služby Steam. Poznejte odvahu, která z hrdinů dělá legendy "Zbrusu nová akční RPG hra odehrávající se ve starověkém Řecku, Egyptě a Asii z pera spolutvůrce hry Age of Empires Briana Sullivana a scénáristy filmu Statečné srdce Randalla Wallace.Titáni unikli ze svého věčného vězení a rozpoutali na Zemi chaos. Bohové tak musí najít hrdinu, který by dokázal zvrátit celou velkolepou bitvu na stranu lidí a bohů.
  Během impozantního boje dobra se zlem se hráči utkají s těmi největšími padouchy řecké mytologie, postaví se útokům Kerbera a vystaví se nebezpečím zrádné řeky Styx. Stanou se vykladači proroctví slepého věštce Teiresia, postaví se do boje po boku Agamemnona i Achilla a s pomocí Odysseových lstí se pokusí pokořit toto temné dobrodružství."
  Jste připravení vydat se na cestu?
  Key Features Prozkoumejte starověký svět – Vydejte se na cestu k Parthenonu, Velkým pyramidám, visutým zahradám babylonským, Velké čínské zdi i dalším legendárním stavbám, odhalte tajuplné záhady a utkejte se s mytologickými zrůdami. Atmosférická grafika – Vydejte se na hrdinskou cestu autentickým světem starověku vytvořeným ve strhujícím, realistickém a detailním 3D provedení. Pokořte legendární netvory – Utkejte se v příběhové kampani, která určí osud veškerého bytí, s těmi nejhrozivějšími netvory a mytickými zrůdami. Detailně upravitelné postavy – Upravte si svou postavu výběrem z 28 tříd a více než 1000 kusů jedinečných i legendárních předmětů a vytvořte z ní nepřekonatelného šampiona. Hra pro více hráčů online – Nechte ostatní hráče zhodnotit vámi připravené mapy v kooperativních hrách pro 2–6 hráčů online. Torba vlastních světů – V snadno ovladatelném editoru tvořte vlastní mapy a zajistěte si tak nekonečné hodiny zábavy i dobrodružství.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat