Tom Clancy's Ghost Recon 4: Future Soldier (PC) DIGITAL
DIGITAL

299
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7414945" ["cena"]=> string(3) "299" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: UplayUplayLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Taktické
 • Boj není fér, čestný nebo něco takového. Je jen o tom, kdo vyhraje a kdo prohraje - kdo zemře a kdo bude žít. Členům Ghosts nedělá starosti nevyvážený poměr sil. Udělají všechno, co je v jejich silách, aby přemohli a zlikvidovali nepřítele. Klíčem k vítězství proti přesile jsou technologie budoucnosti.

  Ve hře Ghost Recon Future Soldier se připojíte k elitnímu týmu výborně vytrénovaných, bezohledných vojáků pro speciální operace. Ghost Recon vás po zuby ozbrojeného nepřekonatelnými bojovými technologiemi a nejmodernějším vojenským hardwarem vezme na celosvětově nejnebezpečnější bojiště, abyste zlikvidovali ty nejdůležitější cíle.

  Vždycky budete stát proti přesile... Pamatujte, jen smrt bojuje fér.

  Hlavní vlastnosti:

  Cross Com - Buďte o krok napřed před nepřítelem: Cross Com vám promítá aktuální informace přímo na vaše brýle. HUD vám dovolí řídit let dronů a také lokalizovat klíčové nepřátelské cíle. Optická kamufláž - Buďte neviditelní: Využijte optickou kamufláž k nenápadnému přesouvání se mezi překážkami a získejte převahu nad nepřítelem. Sync Shot - Označte je a zastřelte je: Označte místa ze země nebo pomocí drona a spusťte synchronizovaný útok na více nepřátelských cílů najednou. Změna krytí - Zůstaňte mimo dohled nepřítele: Využijte unikátní systém krytí a dynamicky se přesouvejte mezi překážkami, abyste překvapili, obešli a zlikvidovali nepřítele. Boj muže proti muži - Staňte se "tichým profecionálem": Boj zblízka nabízí brutální chvaty. Přes rameno - Vychutnejte si přes 2500 animací: Vaše postava z Ghost Recon se bude při pronásledování nepřítele převalovat, krýt, šplhat a skrývat. Singleplayerová kampaň - Úplně nový, epický Ghost Recon zážitek: 12 misí, 8 působivých umístění. Bojujte v rozličných prostředích od prašné Afriky, přes předměstí Moskvy až po ledové pláně Arktidy. Kooperační kampaň - Likvidujte nepřátele v týmu s vašimi přáteli: Dohrajte všech 12 misí kampaně v kooperaci online až se 3 přáteli. Provádějte vysoce koordinované přepady a devastující útoky díky většímu počtu pohledů na situaci. Váš "pátý muž", bezpilotní letoun může přitáhnout nepřátelskou palbu a zaměřovat nepřátele. Použijte zvukový úder k omráčení nepřátel. Zužitkujte palebnou sílu palubních zbraňových systémů na jeepech i helikoptérách.

  © 2012 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Tom Clancy's, Ghost Recon, Ghost Recon Future Soldier, ikona vojáka, Ubisoft a logo Ubisoftu jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tom Clancy's Ghost Recon 4: Future Soldier (PC) DIGITAL!