Tom Clancys H.A.W.X.
PS3

399
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Letadla
 • Objednejte si u nás včas tuto hru a můžete si vybrat jedno ze tří bonusových letadel zdarma! Po vydání hry pošleme na email kódy těchto tří bonusových letounů: Boeing F-18 HARV, Lockheed FB-22 a Boeing A-12 Avenger II. Aktivovat si budete moci ale jen jeden, proto pak vybírejte pečlivě :).

  Získejte nejsilnější letouny. Chopte se pilotáže těch nejlepších strojů. Letouny Firehawku jsou vytvořeny s důrazem na realitu, přesnost a smysl pro detail. Hráči se proletí ve více než 60 letounech, které jsou vymodelovány podle reálných předloh. Létejte a bojujte s nejvyšší intenzitou. Provádějte extrémní manévry, které byly dříve k vidění pouze na akrobatických leteckých show. Pokořte nepřátele ve své Cobře nebo Kulbitu. Utkejte se s agresivní a realisticky reagující umělou inteligencí a naučte se využít jejích slabin. Moderní svět. Vítejte v novém zpracování leteckých bojů ve světě Toma Clancyho. Hra byla od základu tvořena pro konzole nové generace, a tak vám přinese neuvěřitelnou grafiku a efekty, díky níž si boj v konfliktu budoucnosti doopravdy užijete. H.A.W.X. bude sledovat vzestup soukromé žoldácké armády, jejíž existenci posvětila mezinárodní deregulace nákupu stíhaček. Do nově vzniklé militantní skupiny se rekrutuje i hl. hrdina neboli bývalý pilot americké armády - ostatně proč ne, když na pohled se přidává k slušným lidem, kteří se jen snaží pomoci zachovat světový mír. Jenže žoldáci se záhy začnou rozrůstat a brzy se svými silami vyrovnají předním světovým vojskům: a bude to právě druhá (a podstatně rychlejší/akčnější) část hry, která ukáže, jak zle mohou podobné příběhy dopadnout.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • F!4kO7

   Zdar lidi jestli to někdo hraje na ps3 rad bych si zahral s čechačkama! Neni to špatne ale mohlo to byt vic realne ale dvojka ma vyjit na podzim tak uvidime co vymysli,zatim zdar!!Nick na psn-k73532

  • Chrobak

   dají se odemknout ve hře všechna letedla? i ta co jsou na výběr od vás na odemknutí?

  • big

   Jestli se tahle hra zlevní tak jdu ihned do ní, . . . hrál jsem demo a moc mě zaujala jenže ta cena mi nepříjde až tak vzrušující . . . doufám že se tahle super hra zlevní do července at stihnu narozky

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tom Clancys H.A.W.X.!

Mohlo by se vám líbit