Tomb Raider 6 : Angel Of Darkness
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10324
 • Nejnovější pokračování hry Tomb Raider představí zcela novou image Lary Croft, která vystupuje jako daleko temnější a propracovajší hrdinka. Lařin přítel a rádce Von Croy je brutálně zavražden, Lara se stává podezřelou a je na útěku před zákonem. Jedinou šancí je nalézt skutečného vraha a očistit své jméno. Lara bloudí temným podsvětím Paříže a dostává se na stopu alchymistického spolku, který po staletí touží ovládnout svět. Na co všechno se můžete těšit : nová Lara, pro novou generaci hráčů, příběh zavede Laru i do Prahy, kde bude pátrat po stopách alchymistů, vývoj postavy - Lařiny schopnosti se vyvíjí závisle na tom, jak hrajete hru, interakce postav - vůbec poprvé v historii her Tomb Raider můžete mluvit s ostatními postavami a vaše konverzace ovlivní zbytek hry, napínavý příběh - Lara během hry odhaluje tajemství, nový intuitivní systém ovládání - umožňuje lepší přímé ovládání Lary, nová škála pohybů (např. ruční souboj, kradmý pohyb), nový herní charakter - Kurtis Trent s osobitými pohyby a stylem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • hans

   tuhle hru mam za den:D

  • Martin

   ahoj všem,prosim vas jak mam hrat TR 1 s tim Glidosem?? spoustim tu hru pres deamon tools..a nejak nejsem schopnej zprovoznit ten glidos...diky za radu..

  • meril

   Tomb raider 1 musíš hrát přes GLIDOS,což je program,který ti upraví textury a obraz je výborný.Jinak si ještě můžeš stáhnout nové textury z TR-Extra :)

  • Harry

   Na XP jdou hrát všechny díly Tomb Raider kromě jedničky, respektive jednička lze také rozchodit na XP ale s věšímy problémy a ten obraz je docela hroznej. Jinak ostatní díly v pohodě.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

To ovládání je hrozný,ale dá se to přežít.

 Neověřený nákup

Špatná hratelnost+mdlý příběh. Kašlete na to, jsou lepší Tomb Raidery.

 Neověřený nákup

urcite to je nahorsia cast zo vsetkich tomb raideriek ale existuju aj omnoho horsie hry a si myslim ze tato hra neni na zahodenie a oplati sa zahrat si to.

 Neověřený nákup

Nejhorší z dílů Tomb Raider zkuste pouze jste-li opravdovými nadšenci a dokážete se přes chyby přenést.

 Neověřený nákup

I přes slušně zpracovanou grafiku a tělo Lary :D, nejhorší díl ze série co jsem hrál, hrajte jedině v případě že by jste opravdu už neměli co hrát

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu