Tortuga: Pirates of the New World
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské, Středověk
 • Tortuga: Pirates of the New World se odehrává se v období 16. a 17. století v oblasti Karibiku. Tu proslavili piráti a jedním z nich se v této hře stanete. Budete plundrovat a rabovat lodě, napadat města, zajímat a přemáhat jiné piráty. Své bohatství ale můžete zvyšovat i přepravou zboží a obchodem mezi městy. Cílem hry je zbohatnout dost na to, abyste se mohli stát guvernérem. Titul vás předvede do 16 plně detailních scénářů, čtyři národy - Angličané, Španělé, Francouzi a Holanďané, čtyři časové úseky, pět stupňů obtížnosti definovaných národem a obdobím, herní svět čítající 60 měst rozprostřených po Karibských ostrovech, 12 druhů lodí a spoustu různých misí. Hra je s českými titulky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Martin Schovanec

   Kateřina Soukupová: doporucuji precist si tuto recenzi, zde najdete odpovedi na vase dotazy.
   http://games.tiscali.cz/reviews/tortugacz/index.asp

  • Kateřina Soukupová

   Martin Schovanec: Jen mensi otazka: Mam Port Royale a je to vytacne parba, jenze uz sem si ji davno ohral. Chtel bych slyset duvod, proc si kupovat hru která je skoro na chlup stejná, jen o něco dražší? Co mi tato hra přinese nového?

  • Calis

   Super hra za dobrou cenu.Rozhodně doporučuji

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Na spestření je dobrá je více akční než Royale .