Total War: Eras
PC

599
Nákupem získáte 24 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Středověk
 • Ultimátní kompilace pro všechny fanoušky skvělé série Total War obsahuje úplně vše, co doposud v rámci Total War série vyšlo. Sběratelské balení je také plné bonusových materiálů včetně 40 minutového videokumentu o minulosti, současnosti a budoucnosti TW série. Dále zde najdete exkluzivní videa, screenshoty a artworky z chystané pecky Medieval II: Total War, knihu s artworky ke všem v kompilaci obsaženým titulů, A2 plakát Medieval II: Total War a pět unikátních karet pokrývajících celou sérii. V balení najdete tyto hry: Shogun: Total War + datadisk Mongol Invasion, Medieval: Total War + datadisk Viking Invasion, Rome: Total War + datadisky Barbarian Invasion a Alexander a tuny bonusového materiálu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • PhO3niX

   Kdy bude zase skladem ???

  • Zee

   uz aby byly vanoce...musim napsat jeziskovi :-))

  • HUMMY

   vždiť von si tam stačí přečíst jen manůál:-D

  • HUMMY

   Já to dostal k narozeninám sou v tom 3 hry Shogun:total war GOLD,Rome:total war GOLD+cd s novým datadiskem alexander(z rome sou tam ty screeny),medieval:total war GOLD dále v tom je manuál ke všem hrám a taková pěkná knížtička s obrázkama z her,5 povedených obrázků (něco jako pohledy) plakát MEDIEVAL 2:TOTAL WAR a CD s bonusovym materiálem ...podle mě to za koupení stojí

  • gizmo

   no tak to vypada dost dobre podle obrazku tam budou velke armady a to chvalim jen nechapu tu cenu :-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Total War: Eras!