Total War MEDIEVAL II Definitive Edition
Digital

219
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamJazyk: České titulky
Kód produktu: 1007186
 • Zkompletujte svou sbírku her Total War s touto kompletní edicí Total War: MEDIEVAL II, která obsahuje veškerý dosud vydaný obsah od uvedení hry.
  Balíček Království je nejobsáhlejším rozšířením, které bylo kdy pro hry v sérii Total War vyrobeno. Čekají vás čtyři zbrusu nové kampaně na rozšířených mapách Britských ostrovů, severní Evropy pod nadvládou Teutonů, Blízkého východu a Ameriky.
  Total War: MEDIEVAL II Definitive Edition nabízí stovky a stovky hodin poutavých herních zážitků a veškerý obsah, který byl pro hru dosud vydán.
  Postavte se do čela své vlastní armády a prosaďte své zájmy v Total War: MEDIEVAL II, čtvrtém díle kritiky oceňované série strategických her Total War. Řiďte masivní bitvy, kterých se na fantasticky detailních bojištích účastní až 10 tisíc vojáků. Veďte k prosperitě některé z největších národů středověku západního světa i Blízkého východu. Buďte součástí turbulentních událostí historie západní civilizace a nechte se unášet chtíčem po moci a území napříč Evropou, Afrikou, Blízkým východem a nakonec i odvážným novým světem amerického kontinentu.
  Svému impériu budete vládnout tvrdě a s odhodláním, na starost budete mít vše od zakládání měst přes jejich vylepšování až po budování a trénování mocné armády. Diplomacie vám bude nástrojem k manipulaci se spojenci i nepřáteli - převezte obávanou inkvizici, ovlivněte samotného papeže. Buďte hrotem kopí v křížových výpravách, ať už se ve svaté válce postavíte na stranu islámu nebo křesťanství.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Michael (Xzone)

   Bsjdj: Zdravím, ano má. Text ve hře je kompletně přeložený.

  • Bsjdj

   Zdravím, chci se zeptat zda hra má český text normálně ve hře tudíž názvy atd...

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, hra má české titulky :)

  • -

   Mohu se jen zeptat zda je hra v češtině? :)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War MEDIEVAL II Definitive Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu