Total War WARHAMMER II The Queen & The Crone
Digital

219
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007397
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War Warhammer II v platformě Steam!
  The Queen & The Crone je první balíček šlechticů do hry Total War: WARHAMMER II. Jako posily vojsk vznešených a temných elfů přináší do vašich kampaní a bitev postavy slavných sokyní i nové ikonické jednotky ze světa fantastických bitev Warhammer. Obsah tohoto balíčku je dostupný jak v kampani Oko víru, tak v Říších smrtelníků.
  Dva noví legendární šlechticové…
  …s novými řetězci úkolů, magickými předměty a stromy schopností
  Nové mechanismy a cíle kampaní
  Nový typ hrdiny pro vznešené elfy
  Nový typ šlechtice pro temné elfy
  Nové bitevní jednotky pro obě rasy
  16 elitních proslulých jednotek
  Věčná královna Alarielle, žijící ztělesnění bohyně Ishy, se na bojiště vydává jen v časech nejvážnějšího nebezpečí. Její věčnou povinností je bránit Ulthuan a jeho obyvatele před nájezdy nečistých. Za jejího bojového pokřiku se k ní připojují služebnice, sestry Avelornu a samotní duchové lesů! Mezitím v Naggarothu dochází k temným činům. Ježibaba Hellebron je v Har Ganethu nepokojná a vyhlašuje Noc smrti. Otroci jsou vypuštěni do ulic a masakrováni po tisících. Hellebron se vykoupe v proudech prolité krve, její moc získá neuvěřitelné rozměry a pod její prapor se shluknou černokněžníci ohně zkázy a sestry masakru. Asurové zaplatí za svou věčnou zradu. A to ihned!
  Oslnivá Alariell
  Alarielle vede frakci vznešených elfů z Avelornu a její síla je silou samotné přírody. Na svých cestách zeměmi elfů přináší svému lidu velkou radost, zlepšuje veřejný pořádek a snižuje nákazu. Podléhá však také mukám světa smrtelníků. Jak Chaos prosakuje do světa, její síly na bojišti slábnou. Vrátit jí její plnou sílu může jen oslabování a vymýcení Chaosu. Alarielle dokáže sesílat kouzla dvou magických škol, má přístup k magii života a vznešené magii. Může se vydat plnit úkol spojený se svým legendárním předmětem, Hvězdou Avelornu, a lze ji vylepšit tak, aby si mohla osedlat elfího oře, oře v ithilmaru či obřího orla. Také může verbovat jednotky lesních duchů, jako jsou dryády, stromovci a stromáci. Alarielle má také jedinečný mechanismus v kampani, který se nazývá Obránce Ulthuanu. Je její posvátnou povinností zajistit, aby vnitřní i vnější území domova vznešených elfů neskončila v rukou nepřítele. Dokud jsou volná, přinášejí jí mocné výhody. Pokud by ale vetřelci pošpinili Ulthuan svou přítomností, důvěra Asurů v Alarielle poklesne a s tím přijdou i negativní účinky. Alarielle má přístup k jedinečnému rituálu: Invokace Lileath. Když je obřad aktivní, poskytuje řadu užitečných efektů služebnicím, sestrám z Avelornu a dryádám.
  Ježibaba Hellebron
  Hellebron, čarodějná ježibaba, vede vojska Har Ganethu, jedinečně vražedné frakce temných elfů. Pravidelně může započínat Noc smrti. Za cenu otroků spustí noc vražedného řádění, aby si udržela svou velkou moc. Pokud tyto slavnosti pravidelně konat nebude, bude to na ni mít neblahý vliv. Se svoláním každé Noci smrti se místní temní elfové vydají na Krvavou pouť a utvoří armádu, která se zodpovídá ježibabě Hellebron a která právě jí předává své zisky z bitvy. Hellebron se mohutně sníží náklady na údržbu jednotek čarodějných elfů, harganethských popravčích a sester masakru, které také může vylepšovat ve svém jedinečném stromu schopností. Může se vydat plnit úkol spojený s jejími legendárními zbraněmi, Mečem smrti a Zakletou čepelí, a lze ji vylepšit tak, aby mohla jezdit na temném oři, kotli krve či mantikoře. Hellebron má také přístup k unikátnímu rituálu temných elfů: Oběť Drakiře. Když je obřad aktivní, poskytuje bonusy při boji proti vznešeným elfům, zhoršení diplomatických vztahů se vznešenými elfy a bonusy k úrovni jednotkám ježibab smrti a čarodějných elfů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

onepiece, onepiecemanga, darek
cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited