Transformers: The Game
PC

(12x)
999
Nákupem získáte 10 kreditů
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12678
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Transformers. Robot, co se dokáže přetransformovat třeba na letadlo, auto nebo něco úplně jiného. Hra hráčům nabídne prakticky totéž co film. Jeho příběh, který vypovídá o boji mezi Autoboty a Decepticony, má totiž následovat dosti těsně, přičemž hráči budou moci stanout na obou stranách barikády a zasloužit se tak o obranu Země, anebo o její napadení. Hra totiž bude obsahovat dvě kampaně, pro každou frakci jednu. Příběh filmu však sleduje pouze ta za Autoboty. Ve hře byste měli mít k dispozici většinu z botů, kteří se vám představí na plátnech, najdete mezi nimi i např. Optimus Prime, Megatron, Starscream, Bumblebee a Ironhide. A k vidění tu budou i tací, kteří byli vytvořeni speciálně pro hru. Každopádně každý z botů bude vybaven vlastní sadou speciálních schopností a pokud jde o to, že se mohou transformovat do dvou podob - robota a vozidla, budete mít naprostou volnost v přepnutí se mezi oběma těmito formami. Tvůrci navíc dbají, aby to byla naprosto intuitivní záležitost. Herní prostředí bude značně interaktivní, podléhající destrukci (hroutící se budovy) a leckteré haraburdí válející se kolem, anebo třeba i lampy vyrvané ze země, půjde použít coby zbraň. Sebrat půjdou i vozidla, jež můžete mrsknout po útočících helikoptérách. Způsob boje každého bota má být ovlivněn jeho váhou a velikostí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • miki

   ahoj, neznáte někdo minimální požadavky PC pro tuto hru?

  • Hipi

   je tam nákej multiplear?

  • po

   Je to hovadina, po hodine je to jedno a to same. Dojed a zabi.
   Nic moc, a grafka je taky nic moc.

  • johny

   je to fakt super.

  • Koga

   Carlo : Jak slabé? Alespon se to nauč napsat pořádně, at nad tím nemusím přemýšlet.

  • Carlo

   Jeto šupec ale kdo to nehral tak neví ale na pc jeto jen atrapa mam pc-2jadra 6800 ram 3gb A gf-512mb a stejně jeto slabý ale na xbox 360 to byla revoluce a ještě bude si piš!!

  • H4ck3er

   Náhodou, já si to taky myslel, ale potom co jsem si to stáhnul a zahrál, tak jsem nadšenej, fakt dost dobrý!

  • mgiel

   to bude konina

Hodnocení zákazníků (12)
Přidat hodnocení

Nikdo se nesmí divit, že když se řekne hra podle filmu, každý si vybaví příšernou slátaninu. Transformers jsou jasný důkaz.

Mně tato hra hodně natchla doporučuju tuto hru od 10 až 17 let.

Tato hra byl můj životní sen.

Hra je pro fanoušky docela zpestření, kvůli malinké volnosti a zničitelnosti prostředí, a snesitelné grafice, ovšem někdo kdo film neviděl na to bude zírat a hru bez pochyb zavrhne. Já jsem fanoušek filmu tak tomu přidávám asi 20% a byl bych radši, kdyby hra nestála přetažených 999 Kč, ale tak 299 nebo spíše 199 a ještě lépe, kdyby to byla příloha k nějakému hernímu časopisu zdarma.

Hra je pěkná, ale je až moc pro děti ve věku 6-10 let.

Hra mě celkem chytla, takže mohu doporučit.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu