Treasure Hunter Simulator
Digital

87
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005480
 • 11 krásných, ručně vytvořených lokalit 8 různých typů detektorů kovů s možností vylepšování Můžete objevit více než 100 artefaktů A více než 10 legendárních artefaktů Artefakty lze nalézt v různých stavech Identifikace a shromažďování artefaktů Artefakty mohou být prodány za účelem zvýšení prostředků na vybavení a cestovních výdajů do vzdálených míst
  Hra Treasure Hunter Simulator vám umožní poznat historicky významná místa po celém světě. Budete používat detektory kovů, nacházet mnoho zajímavých artefaktů a díky tomu, že se budete učit jejich historický význam, poznáte lépe minulost.
  Kvůli lokalitám roztroušeným po celém světě, budete muset nejprve najít něco zajímavého a cenného ve svých místních lesích, abyste získali prestiž a finanční prostředky potřebné pro lepší vybavení a letenky do exotických, vzdálených míst. Můžete si vybrat, zda si ve vaší sbírce uchováte artefakty nebo je nabídnete v aukcích, abyste mohli cestovat dál nebo získávat lepší vybavení.
  Treasure Hunter Simulator není obtížným simulátorem detektorů kovů, ale spíše mixem arkádových her a simulací. Díky zdokonalené mechanice detektorů je hra příjemná nejen pro fanoušky žánru, ale i pro běžné hráče. Jednoduchá, intuitivní hratelnost spolu s krásnou krajinou přinášejí uklidňující herní zážitek.
  Klíčové vlastnosti:
  11 krásných, ručně vytvořených lokalit 8 různých typů detektorů kovů s možností vylepšování Můžete objevit více než 100 artefaktů A více než 10 legendárních artefaktů Artefakty lze nalézt v různých stavech Identifikace a shromažďování artefaktů Artefakty mohou být prodány za účelem zvýšení prostředků na vybavení a cestovních výdajů do vzdálených míst
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Treasure Hunter Simulator? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws