UFO : Aftermath
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10526
 • si můžete stáhnout český patch 1.3

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  UFO: Aftermath je nepřímým nástupcem úspěsné strategické série začínající hrou UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Výrobou hry byl pověřen český vývojářský tým Altar Interactive. Hráč je postaven do role velitele nevelkého zbytku lidské poplace, která byla téměř zničena nečekaným a rychlým útokem z kosmu. Ufo: Aftermath kombinuje strategické stavění základen a výrobu bojových jenotek a taktické prvky (boj proti mimozemšťanům přímo v terénu). Těšit se můžete krom jiného na : náhodně generované taktické mise - každá hra je proto zcela jedinečná. Začlenění RPG prvků : vojáci mají statistický panel s vlastnostmi, které se během hry vyvíjejí. Vychytralí a zákeřní mimozemšťané, propracovaní do detailů v realistické 3D grafice. Simultální kolový systém bojů. Více než 70 jedinečných zbraní. Hra je kompletně v češtině.

  Zde si můžete stáhnout český patch 1.3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • JaY

   Jako nezaujatej spolubojovník za lidstvo a za práva lidstva, tak řikam že na emzáky je nejlepší Sniper Rifle , až na ty Sun Armor , to mi věřte , už tom vyzkoušený ;)

  • Baty

   Cau. Je to super hra, ale obcas mi pada. Vzdycky jen v nekterych misich. Teda zatim to bylo jen 2x. Tu jednu misi jsem s tim nejak prekonal, ale v te druhe co mi to dela to spadne vzdy, kdyz je konec mise a ja kliknu na NO, jako ze ukoncit tak to spadne, kdyz dam YES jako ze chci hrat dal a pak dam FINISH tak to spadne taky, takze tak jako tak se proste z te mise nedostanu nikdy... nevite nekdo co s tim. Ani nevim cim to je.
   (P4 2.8GHz, 1024DDR, Radeon 9600XT)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit
zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky