UFO: Extraterrestrials
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  FANOUŠCI X-COM, TĚŠTE SE! Píše se rok 2025 a mimozemské síly útočí na nově kolonizovanou planetu Esperanza. Další na řadě je Země! Ve hře UFO: Extraterrestrials musíte zvládnout globální strategii ve všech jejích důsledcích. Převezměte velení nad oddílem vojáků a robotů a zažehnejte hrozbu nepřátelského vpádu. S využitím všech svých strategických schopností zabraňte mimozemšťanům v ovládnutí Esperanzy. Zajistěte dostatek vědců a s jejich pomocí vyvíjejte nové obranné i bojové systémy. Zkoumejte mimozemšťany a díky získaným poznatkům vylepšete vývoj vlastních zbraní, obrněných jednotek i vozidel. Vycvičte a vybavte svůj tým tak, aby byl připraven vypořádat se s různými mimozemskými hrozbami a útoky. Budujte hangáry, lékařská stanoviště, detekční systémy, laboratoře, dílny a další podpůrné objekty. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (16)

  • coolcz

   k čemu je ten UNIMOD???A co to vlastně je...Mě ta hra chodí,tak by mě zajímalo k čemu to je dobrý.A možná nás bude víc :-D

  • Martind Forlon

   Unimod verze 3.52 je k stažení na stránkách Grayfienda. Link viz níže v příspěvku. Hra pak vypadá a funguje opravdu trochu lépe :D

  • Menes

   já teda nevím, jsem si to koupil a že by to bylo špatné, jak uvádí herní weby, mi nepřijde. Až na tu grafiku, která opravdu nic neznamená, tak je to super hra, něco tam sice není dotažený a občas i nepřehledný, jinak za aktuální cenu 199kč není co řešit, doporučuji

  • Valis

   Na BW psali: "Série X-Com se prý dočká rozšíření" :)

  • Valis

   Zase tak spatny to neni, nebo snad znate lepsi? Tak mi dejte vedet

  • pavel

   Mám k této hře připomínku.
   1) Nelíbí se mi, že je časový limit na útok na zem. Nedá se to hrát jen tak pro radost.
   2) Není tu ovládač mysl.

  • Martind Forlon

   2Xspy: v Gryfiend modu je tuším nastavení kde jde zapnout země .. ale nezkoušel jsem to. Obsahuje docela dost úprav a oprav od vydání Bman modu (4.7.) včetně řešení padání v taktickým misích kde dělal problém cyberdisk.

   ..ten soubor UNI_MOD_FONTS.exe jsem zrovna zkusil stáhnout a vypadá ok. Jinak je možné napsat mu na http://ufo-scene.com buď do fora kde píše nebo PM ..odpověděl mi na dotaz prakticky obratem do 1 dne.

  • Xspy

   Zkoušel jsem módy od Sarge i Bmanův , naprosto jiná hra (dotažené herní principy i hratelnost + opravdu nutný facelift ) - hráči sobě. Jen jsem kdesi zahlédl modifikaci , která mění globus do pozemské podoby a ted´ji již nikde nenacházím. Grayfiendův RU.mód přináší nějaké zásadní zlepšení vůči Bmanovi ? (Při stahování jsem měl potíže se souborem multi fontů :/ )

  • Martind Forlon

   bod 4 je myšlen s níže uvedenými mody ... ani nemá cenu tady vypisovat co vše je tam navíc, je toho prostě opravdu hodně (něco jako obscuro mod pro oblivion).

  • Valis

   Kdo zna X-Com Apocalypse tak si ji urcite rad zahraje..

  • Xspy

   Hra dobrá to jo , ale 899 vzhledem k antologii/trilogii jiných UFO (Aftermath , Aftershock , Afterlight) připadá jako nemístný žert.
   A navíc to zpoždění co tahle hra u nás nabrala .... Bude mít alespoň v základu ty desítky volně stažitelných záplat a modů , které ji posunují o notný kus výš ?

  • Petufo

   Super hra, ale má pár mušek, které ale napraví jeden, dva uživatelské mody.
   1000x lepší, než UFO: Aftermatch, Aftershock a Afterlight.... Je to starý dobrý Xcom. Jen ta Země trochu chybí, ale přesto je to dobrá hra.

  • Tynian

   Klasicke UFO: Enemy Uknown předělané,z nostalgie musím dohrát :)

  • Menes

   tohle nikdy nevznikalo jako freeware, akorát dlouho neměli distributora

  • Zip

   No, na to, ze to vznikalo jako freeware je to vazne celkem drahe... Chapu, ze dokonceni neco stalo a tak, ale za retro bych cekal lidovejsi cenu.. Takhle pockam, az padne :-)

  • Ivan

   To je ta roztomilá tahová ufo retro věc? pak tedy doufám, že krom vysoké ceny mají ufouni i něco patchů.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Pokud si pořídíte originál,máte možnost lepšího nastavení grafiky,díky rychle vydanému update.Doporučuji i těm mladším co nezažili začátek,ovšem oželte grafiku,nehledejte nasvícení,antileasing a podobné serepetičky z moderních her.AVE UFO :-D

Rozhodně pro fandy xcomu lepší volba jak Altaři a jejich trilogie. Za 199,- Super nostalgie!

Znalce série X-COM může ke koupi dohnat snad jenom nostalgie, ostatním hráčům doporučuji se tomuto "remaku" vyhnout.

Hra upravená v současnosti hotovými mody (UNI-MOD od Grayfienda, nebo B\'manovým modem ... viz komentáře) je prostě ryzí zábavou pro milovníky původních x-com her. Je to remake dotažený mody velmi blízko k dokonalosti. Proste kdo nemusí mít super dokonalou grafiku, má rád staré ufo a chce hratelnost nemůže udělat koupením téhle hry chybu.

Napriek veľkej kritike herných magazínov sa dá nové Ufo označiť za podarený remake. Do kolien ho však zráža veľký počet malých ale hlúpich chýb a vysoká cena. Ťažko povedať či zaujme majiteľov silných strojov