Unreal Tournament 2004
PC

1 049
Nákupem získáte 10 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 10662
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  K této hře jen u nás přidáván ZDARMA časopis GameStar Tipy a triky 2004, kde na tuto hru mimo jiného najdete obsáhlý návod.

  UT2004 představuje návrat do původní linie, z níž vývojáři odbočili v UT2003. Zpět jsou rasy Necris a Skaarj a i jedna nová - Hellions. Vrátil se i oblíbený robot Xan Kriegor a jedna z map nás zavede přímo do prostor, kde tento umělý válečník vznikl.
  V UT2004 se opět setkáte s výborným herním modem Assault, kde jeden tým hraje roli útočníka a postupně plní sérii úkolů, v čemž se jim protivníci snaží zabránit anebo aspoň získat čas. V Assaultu se rovněž setkáte s vozítky pozemními i vzdušnými, které jsou další velkou novinkou hry (více o nich níže).
  Můžete se dále těšit na perfektní mapu Convoy, kde budete bojovat na dvou vlacích jedoucích souběžně s nutností přeskakovat z jedné soupravy na druhou. K tomu poslouží mimojiné i jump-pady, bránit v postupu vám naopak budou kromě obránců i známé kulometné věže.
  Dalším novým herním modem je Onslaught. Ten představuje velkou změnu v hratelnosti, neboť je jakýmsi prostředníkem mezi rozsáhlými hrami typu Planetside či Tribes a možností řídit mobilní bojovou techniku ála Battlefield 1942. Mapy v Onslaught jsou vesměs veliké (mnohem větší než u ostatních modů) a právě zde se nejvíce projeví mobilní bojová technika - pozemní i vzdušná. Základní pravidla jsou rovněž zajímavá: Každá z bojujících stran vlastní jednu domovskou bázi a cílem je dobýt tu soupeřovu. Jenže k tomu, abyste se k dobývání soupeřovy základny vůbec dostali, musíte nejprve zabrat souvislou síť speciálních stanovišť od vlastní báze k té soupeřově. Proto nestačí pouze dojet na druhý konec mapy a tam nepřítele začít decimovat. Bude potřeba vytvořit spojitou linii, na níž bude boj probíhat.
  Právě velikost map je jedním z praktických důvodů nasazení mobilní bojové techniky. Např. malé rychlé jednomístné vznášedlo Raptor, určené hlavně pro rychlé manévry, k boji vybavené lasery a naváděnými střelami. Obdobně řešené je i malé jednomístné vznášedlo Manta, poháněné dvěma horizontálními vrtulemi. Nebo jednomístná buggy Scorpion dokáže něpřítele i srazit a přejet. Dále se ve hře setkáte s třísedadlovým Hellbenderem s místy pro jednoho řidiče a dva střelce z otáčivě umístěných věží vybavených Shock Riflí; bitevním tankem, který ač je pomalý, kompenzuje neohrabanost velkou odolností a silným účinkem střel.
  Kromě map pro nové herní mody přichází UT2004 i s několika desítkami map pro herní mody stávající.
  UT2004 přináší již tradičně sadu editačních nástrojů v čele s UnrealEdem, díky čemuž je kdokoli schopen vytvářet vlastní přídavky od map, zbraní, mutátorů, skinů, zvuků až po celé herní mody.UT2004 má v sobě zabudovanou i hlasové komunikaci.

  Unreal Tournament 2004 v sobě obsahuje kromě výše popsaných novinek i veškerý obsah předchozího ročníku UT2003, čímž se myslí všechny dřívější mapy (více než 100 kousků), mutátory nebo Bonus Packy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • rami

   Pani, to uz je let :)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti
shadowoftheeldtree, soulsborn
disnyelorcana, , karetnihra, sberatelskakaretnihra
roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok