Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Blood Moon Edition (PC) Klíč Steam
DIGITAL

1 899
Nákupem získáte 75 kreditů
 • 1 299 Kč Předobjednávka
 • 1 899 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Upíři, Open-world
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Předobjednejte si hru a získejte bonusový obsah - balíček First Blood Pack.


  Seattle je pod vládou Kindred od 50. let XIX. století. Město změnilo, ale můžete použít balíček Bloodlines™ 2: First Blood Pack, abyste se vrátili do temných, krvavějších časů.

  Balíček First Blood obsahuje tyto exkluzivní předměty:

  oficiální soundtrack skin Engraved Pistol Weapon oblek Retro Hunter skin Civil War Saber Weapon

  Předobjednejte si Vampire: The Masquerade® - Bloodlines ™ 2 již dnes a získejte exkluzivní dřívější přístup k balíčku First Blood.

  O edici Blood Moon:

  Podivné bytosti pronikly do Seattlu a ohrožují Maškarádu. Rozšiřte svůj zážitek ve hře Vampire: The Masquerade® - Bloodlines ™ 2 díky obsahu edice Blood Moon.

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines ™ 2: Blood Moon Edition obsahuje:

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines ™ 2 Bloodlines ™ 2: Unsanctioned Blood Pack Bloodlines ™ 2: Season of the Wolf (season pass)

  V důsledku útoku se stanete upírem a vaše přeměna vede ke konfliktu na krevním trhu v Seattlu. Uzavírejte nelehká spojenectví s postavami ovládajícími město a odhalte velké spiknutí, které uvrhlo Seatle do krvavé občanské války mezi mocnými frakcemi upírů.

  Staňte se nejmocnějším z upírů

  Ponořte se do světa temnoty a prožijte svou upíří fantazii ve městě plném zajímavých postav, které reagují na vaše volby. V dynamickém bojovém systému zaměřeném na přímý útok jsou nejdůležitější vaše charakteristické dovednosti - disciplíny. Jak budete postupovat ve hře, vaše síla se zvýší, ale nezapomeňte si udržovat Maškarádu a střežit vlastní lidství... jinak budete trpět strašnými následky.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)