Vivisector: Beast Inside
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • V roce 1878 se na neobydleném ostrově Soreo usadil vědec jménem Dr. Morehead, známý pro své zvrácené experimenty. Jeho cílem bylo vytvořit zcela novou rasu - změnit zvířata tak, aby vypadala, cítila a chovala se jako lidé. Mnoho let tvrdé práce ho stál tento sen, a i když dosáhl toho, že se zvířata podobala lidem, nepodařilo se mu potlačit jejich přírodní divokou podstatu a jednoho dne svým vlastním dětem stal kořistí. V roce 1881 navštívil ostrov H. M. S. Spider. Přistála zde skupina námořníků, kteří však na tomto místě nenalezli nic živého kromě místních docela malých zvířat. Teprve později některé noviny otiskly jakési záhadné informace, kterých se ovšem zmocnila armáda a tak na veřejnosti zůstalo než u nepotvrzených spekulací. O sto let později se na ostrov Soreo dostáváte za záhadných okolností i vy, hráči. V podstatě nemáte na výběr a musíte se pustit do prozkoumávání tohoto ztraceného ostrova. Během svého pátrání mj. zjistíte, že ostrov není tak neobydlený, jak se na první pohled zdálo, že v posledním století sloužil jako základna pro jakousi nejnovější technologii. Při vašem dalším zkoumání již ostrov odhalí své příšerné tajemství. Hráč by se měl ve Vivisector setkat se třemi základními typy nepřátel. Jednak to budou mutace zvířat, např. hyeny, které nebudou sice příliš silné, ani inteligentní, zato budou útočit ve skupinách a pro chabě vyzbrojeného hrdinu tak mohou představovat těžko překonatelnou hrozbu. Pak to budou hybridy lidí a zvířat, tzv. humanimals. Ti už budou inteligentnější, i když ještě ne tak, jako člověk, zato však budou oplývat mnohem větší silou a rychlostí. Potkávat je budete v malých skupinkách po dvou až třech v blízkosti profesorovy laboratoře. Třešničkou na dortu a vrcholem vědcovy práce jsou tzv. Brutes, tvorové nezměrné síly. K dispozici budete mít zbraně poměrně moderní, tedy takové, které byly k dostání v roce 1978. Blíže konci hry se vám dostanou do rukou i mírně futuristické kousky. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (11)

  • Frater Omega

   Docela slusna parba co se strilecky tyce. Jenom je opravdu potreba pretrpet tak prvni pomerne tragickou 1/4 hry, dal uz to je solidni vyplachovka a hra zraje jak vino. Popravde hra mi prijde jak kdyby byla seskladana tak ze 2-3 engienu, prvni levely se s temi nad polovinou hrou nedaji vubec srovnavat a to povsech strankach vc. grafiky. A za 2 kilka (v mojim pr. z casopisu) to jde.

  • 666

   Re: Tamer
   Sice jsem hral jenom demo a na stredni obtiznost, ale jako peklo mi to v narocnosti rozhodne neprislo, zahraj si starickej AvP 1 at vis co je mineno peklem treba na Hard ;)

  • Tamer

   je to peklo i na nejlehči obtiznosti!!!!!!!!!
   zna nekdo na to njake cheaty?

  • stan

   pokud si hru chcete zahrát a potřebujete český návod tak ho najdete na www.madukas.estranky.cz

  • petr cz

   Ano pojede.

  • Guru

   Pojede mi to na FX 5200 128 MB???

  • Pavel

   Škoda že to nevydal Top CD u něj by to stálo 299 kč.Jenže Cenega ta umí prd,akorát prodávat nekvalitní budgetové hry za plnou cenu.A vůbec nehraje roli lokalizace.

  • petan_no.1

   ASi jo no,nebo si to seženu jinde no...ehm... :)

  • paja

   ale raději si počkám až to bude za 299kč:-)

  • paja

   já hrál jen demo,a docela to šlo.

  • petan_no.1

   Hele,pařil to už někdo? Jaký to je? Vypadá to slušně docela... B)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Vivisector je strilecka, ktera ma sve svetle stranky, ale bohuzel i spoustu tech druhych. Pokud se preklene 1/4 hry tak pak vse viz. vyjmenovane klady. Celkove je ale hra znacne rozporuplne napric postupem hrou zpracovana a tahne ji to tam kam celkove patri, a to do budgetovych vod beckovych her pro jedno zahrani...

Kdyby hra měla pouze jen prostřední čas, byla by to super záležitost. Úvod je dost amatérský a závěr je už stereotypní. V polovině hry jsem se slušně bavil, díky také zajímavým nepřátelům ze zvířecí říše.

Slušná střílečka, jejíž hlavní klad jsou zásahové zóny u nepřátel.