Wargame 2: Airland Battle
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Hra Wargame: European Escalation od studia Eugen Systems vyšla na začátku roku 2012 a díky úspěchu jak u kritiků, tak u hráčů se stala novým milníkem v žánru real-time strategií. Plnohodnotné pokračování Wargame: AirLand Battle sérii posune na další úroveň! V období 1975 a 1985 mezi vojsky NATO a Varšavskou smlouvou stále zuří válka, která zasáhla i Severní Evropu, konkrétně Skandinávii, jejíž velkolepé krajiny jsou ve hře věrně vyobrazeny. Zatímco první díl Wargame zapůsobil silným engine, Wargame: AirLand Battle ve vizuální stránce udělá velký skok a představí grafiku s takovou úrovní detailů, která v real-time strategiích nebyla dosud k vidění. Plochý reliéf s nedostatečnou rozmanitostí nyní patří minulosti, neboť nová verze IRISZOOM Engine zobrazuje dech beroucí grafiku s obrovskou rozmanitostí jednotek, scenérie a působivé topografie vytvořené podle satelitních map.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Sierpe

   Druhý díl nebude jako první v češtině?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Velice dobře provedená, hezky vypadající strategie typu World in Conflict/Company of Heroes

Velmi povedené pokračování prvního dílu tato hra je pro všechny kteří mají rádi hardcore strategie.

Je tu nerealná,s prominutím píčovina která nehorázně nehledí na staty či místo zásahů ale spiše hledí na to:Jéé Američani,no ty musej vyhrát.
Tu bitvu kterou sem popisoval sem hrál na nejtežší za rusko,Ale i tak co je to za blbost aby Abrhámy zlikvidovali celou moji armádů?!