Warhammer Online - sběratelská edice
PC

1 599
Nákupem získáte 32 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Kusově omezená sběratelská edice.

  Jedná se o online hru a vyžaduje připojení k internetu a placení měsíčních poplatků kreditní kartou a nebo předplacenou kartou. Prvních 30 dní je zdarma. Na této stránce najdete podrobné info o herním světě.

  Hra se odehrává v populárním fantasy světě od Games Workshop. Ovládán mocí obrovských armád a silou magie. Tento svět umožní stovkám tisíc hráčů zažít na vlastní kůži epického ducha války a krvavou slávu bitvy. Svět, ovládaný silou zbraní a kouzel, nabízí stovkám tisíc hráčů možnost zažít vzrušení z boje a atmosféru pravé bitvy. Přidejte se k jednomu ze šesti vojsk a bojujte za armády Pořádku (trpasličí, vznešených elfů a imperiální) nebo armády Zkázy (zelenokožců, temných elfů a chaosu). Válku povedete na třech různých frontách. Další generace herního systému Realm vs. Realm (RvR říše proti říši) v sobě integruje jak souboje PvP (hráč proti hráči), tak i questy PvE (hráč proti počítačem řízeným protivníkům) na stejné mapě s podporou rozsáhlejší války. Hráči se mohou zapojit do čtyř úrovní RvR boje: potyčky, bitevní pole, scénáře a kampaně.Mají také možnost podstoupit širokou škálu PvE questů v závislosti na vývoji strategické situace dané armády, včetně veřejných questů, kde je výhodou účast celé armády, konfliktových questů, kdy hráč čelí protivníkovi s opačnými cíli, rozvětvených questů s různými variantami vyústění a odměn a vánočních questů, které končí objevem pokladu obrovské hodnoty. Bojový systém premiérově obsahuje Hráčské taktiky (Player Tactics, získané síly, jimiž se vybavíte před bitvou) a Morální schopnosti (Morale Skills, bojové možnosti, zvyšující sílu v momentě, kdy je potřeba bitvu zvrátit ve váš prospěch). Postavy hráčů se mění v závislosti na jejich relativní síle (např. skřeti se zvětšují a trpaslíkům rostou delší vousy). Modifikovatelné ochranné prvky a vizuální systém umožňují hráči proměnit svou postavu ve skutečný originál. Vydejte na epickou výpravu za uzavřením Knihy moudrosti a odemčení tradice Warhammeru, detailních informací o monstrech a hlavních zápletek příběhu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • WAAAAGH

   Co obsahuje tahle edice?

  • Theo

   No já už mám svojí na cestě z Finska:D Sice byla trošku dražší, ale zas nebyly ty nervy a užil jsem si i bonusů

  • hh

   Asi jo. Me uz posilaji. Ale maji tam napsano Praha:1ks, Brno :0ks,takze pokud nemlzi,bude brzy vyprodano:)

  • Shodan

   Tak ze by prece zbylo ? :)

  • Realtoltek

   Prvni :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer Online - sběratelská edice!