Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

709
Nákupem získáte 28 kreditů
 • 709 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Fantasy
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:
  Hru Warhammer: Vermintide 2Oficiální soundtrackTapety na plochuHeraldické skiny HelgmartRámeček na portrétDigitální mapuExkluzivní dekorace pro pevnost
  Vermintide se vrací – nyní ještě v pochmurnějším a krvavějším podání!
  Warhammer: Vermintide 2 je pokračováním populární hry Vermintide. Hráči budou opět sahat po zbrani, aby společně mohli čtvrtit nepřátele v krvavé, revoluční akční hře zasazené do apokalyptického, válkou zpustošeného světa Warhammer Fantasy Battles.
  5 hrdinů se vrací, aby čelilo ještě většímu nebezpečí – spojeným silám ničemné, zkázu sející armádě Chaosu a divokých hord skavenů. Společně se svou družinou poměříš své síly s dosud neslýchanými výzvami a budeš se snažit přežít neustávající útoky. Vyber si z  15 kariérních stezek, rozvíjej svůj talent, uzpůsob arzenál vlastnímu hernímu stylu, bojuj s protivníky na nespočetných, skrupulózně navržených úrovních a přijímej nové výzvy díky novému systému hrdinských činů. Pouze na Tobě a Tvých spojencích záleží, zda budete hanebně poraženi, anebo zvítězíte. Pokud padnete, padne celé Imperium.
  HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA
  Dynamický režim kooperace pro 4 hráče
  Spojené síly Chaosu a skavenů jsou divoké a nelítostné. Hráči musí spolupracovat, aby v boji přežili.
  5 hrdinů s 15 kariérními stezkami
  Vyber si mezi 15 kariérními stezkami postav, z nichž se každá vyznačuje jinými oděvy, dovednostmi, talenty a zbraněmi.
  Spojenectví Chaosu a skavenů
  Taková hrozba tady ještě nebyla: armády Chaosu a skavenů uzavřely temné spojenectví, aby přivedly svět k záhubě. Naši hrdinové musí čelit hordám hrozivých bojovníků všech barev a rozměrů.
  Systém hrdinských činů
  Prožij neopakovatelné scénáře a výzvy díky novému systému hrdinských činů – jednorázových úkolů s různými nepřáteli, nastavení úrovně, zbraní a cílů.
  Stromy talentů a pokroky
  Rozvíjej hrdiny a opanuj talenty na zvolené kariérní stezce, odblokuj nové dovednosti a získej přístup k ohromnému vybavení.
  Pokračování dobrodružství
  Procházej řadu nových, dechberoucích úrovní zasazených do Helmgartu, města-pevnosti strážící bretaňskou hranici Imperia, a na jeho okraji.
  Nový, zdokonalený systém kořisti
  Na konci každé mise obdržíš cennou kořist – zbraně, jednorázové úkoly, cetky, klobouky, řemeslnický materiál a nejen to – vhodné pro zvolené kariérní stezky.
  Bojuj s hordami nepřátel
  Tváří tvář nekončícím hordám skavenů a brutální síle Chaosu musí hrdinové bojovat společně a sloučit tak lišáckou taktiku s nespoutaným násilím, aby porazili překážky osudu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition (PC DIGITAL)!