Watch Dogs: Complete Edition
PS4

(1x)
799
Nákupem získáte 31 kreditů
 • 799 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra také dostupná pro:  XONE
 • COMPLETE EDITION OBSAHUJE
  - základní hru
  - Season Pass se všemi rozšířeními  Vše je na dosah konečků prstů. Jednoduchým táhnutím po displeji se spojíme s přáteli, nakoupíme nejnovější přístroje a výbavu a zjistíme, co nového se děje ve světě. Jenže tím samým jednoduchým gestem vrháme stále větší stín. S každým dalším spojením za sebou zanecháváme digitální stopu, která sleduje každý náš pohyb, naše záliby a preference, ale i to, co rádi nemáme. A neplatí to jen pro lidi. V dnešní době je většina velkých měst provázána sofistikovanými sítěmi. Městská infrastruktura je monitorována a kontrolována komplexními operačními systémy. Ve hře Watch_Dogs se tomuto systému říká Centrální Operační Systém (ctOS) a dá se říci, že ovládá každičký kousek technologie ve městě a disponuje databází s informacemi o všech jeho obyvatelích. Hrajete za Aidena Pearce, brilantního hackera a rváče, jehož kriminální minulost vedla k násilné rodinné tragédii. Ocitáte se na lovu těch, kteří ublížili Vašim nejbližším. Přitom budete moci hackovat a sledovat vše, co Vás obklopuje. Díky tomu budete schopni manipulovat s prvky napojenými na městskou síť. Získejte přístup do všudypřítomných bezpečnostních kamer, stáhněte si osobní informace, abyste mohli vyhledat svůj cíl, ovládejte semafory a veřejnou dopravu. To vše a mnohem víc využijete v boji s nepřáteli.

  Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Watch Dogs možná nesplnilo všechno, co Ubisoft na E3 sliboval. Ale i tak se jedná o velice kvalitní hru a výroky jako že je to ,,Přehypovaná sračka'' podle mně vůbec nejsou na místě.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Komentáře typu "Zabugovaná, odporná srajda" si myslím že nejsou na místě. Hratelnost a příběh mě dost bavil, i co se postav týče jako je Aiden Pearce. Hlavní příběhovou linku mám úspěšně za sebou a jsem z této hry opravdu nadšený, teď jen dohrát "DLC" Bad Blood a počkat až mi příjde druhý díl, a příští rok Watch Dogs : Legion, nemůžu se dočkat :)