XField Paintball 3 (PC DIGITAL)
DIGITAL

549 
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 549 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS
 • Režim 3 vs 3Pravda parabolický snímání s nezávislým fyziky pro každou perličkuStřelba poměr faktor 10,5 na druhý snímek a přehrávače (až 200 simultánních trajektorií)Nástroje a komunikační strategie
  XField Paintball 3 je oficiální hra paintball lig s exkluzivní mezinárodních scénářů a map. Cílem naší malé skupiny veteránů bylo vytvořit vysokorychlostní taktickou multiplayerovou střílečku nabízí skutečně pohlcující zážitek a taktické paintball. Play a umožnit vytvoření pravidelných aktualizací.
  Návyková střílečka / sportovní hra
  Paintball je úžasný sport, který nabízí ostré soupeření a silný zážitek Team. Na první pohled se může zdát, že jen jednoduchá hra natáčení, ale to není - strategie je rozhodující pro úspěch. Strategie, taktiky a koordinace vašeho týmu se nemusí zdát zřejmé na první pohled, ale rozdíl mezi bezduché střílení a skutečný sport.
  Existují dva další ingredience, které tvoří jedinečnou hru paintball. Prvním z nich je realistické balistiku a jiné mapy, či modely určené odborníky pro hráče. Kvalita těchto maket na základě jejich skutečné „úrovni projektu“, což je vhodné pro mezinárodní konkurenci.
  Tým zodpovědný za Xfield Paintball chce vytvořit novou zkušenost ve videohrách, založený na nejrealističtější a pohlcující simulace paintball, včetně opcí ukazující hloubku a přirozenost hru tohoto sportu. Hra byla vyvinuta za účasti profesionálních sportovců mluvit jak paintball komunity, stejně jako non-počítačové hráče s paintball zkušenosti.
  XFP je hybridní střelec a sportovní hry, multiplayer soutěž v reálném čase, jak si hrají ve skutečnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XField Paintball 3 (PC DIGITAL)!