XIII Century: Smrt, nebo vítězství - sběratelská edice
PC

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie, Středověk
 • LIMITOVANÁ SBĚRATELSKÁ EDICE obsahuje navíc 3 pohlednice, sadu tématických samolepek, mapu, plakát a sběratelskou figurku (vysoká 12 cm).

  XIII Century: Smrt, nebo vítězství je 3D realtimová strategie, která hráče přenese do středověku - světa vznešených králů, nemilosrdných nómandů, udatných skutků a válek. Hráči mají možnost si, v roli jednoho z nejslavnějších vůdců 13. století, vyzkoušet pevnost svého meče se sousedními národy a zapsat tak své jméno do historie. K dispozici budou mít několik hratelných stran včetně Francouzů, Angličanů, Němců, Rusů, Španělů a dalších. Hra obsahuje 5 kampaní, které zahrnují nejznámnější boje této doby. XIII Century: Smrt, nebo vítězství nabízí rozsáhlé boje s tisíci jednotkami shromážděnými v jednom okamžiku na bojišti a umožňuje tak hráčům prověřit si své schopnosti středověkého vůdce.Hra věrně zobrazuje nejen jednotlivé jednotky a jejich chování během boje, ale i terén bojů. Nabízí také možnost správného nastavení složení armády pro každou specifickou bitvu. Přes 30 bojů v 5-ti kampaních. Slavné boje, které změnily tvář středověké Evropy: bitva u Bouvines (27. července 1214), bitva u Falkirku (22. červenec 1298), bitva u Las Navas de Tolosa (16. červenec 1212), bitva u jezera Peipus (5. dubna 1242) a mnoho dalších. Hra dodatečně obsahuje několik bitev, které se v PC hře nikdy neobjevily jako je bitva u Gelheimu (2. července 1298), bitva u Taillebourg (22. července 1242) a další. Rekonstrukce dle opravdových historických záznamů. Zobrazení skutečných podmínek slavných bitev včetně prostředí, dne události a aktuálního počasí. Desítky typů jednotek: udatní rytíři, kavalérie, pěšáci, lučištníci, válečníci se sekerami a samostříly, vrhači kopí a mnoho dalších. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • InTheNameOfKing

   Osobně bych si tuhle hru nekoupil. Proč? Protože má STARFORCE!!!!

  • newbie

   nemate fotku te sběratelske edice ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XIII Century: Smrt, nebo vítězství - sběratelská edice!